Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy szoktassam rá magam a...

Hogy szoktassam rá magam a reggeli nagydologra?

Figyelt kérdés

Talán sose volt még olyan, hogy a reggeli kv után szaladtam volna a wc-re. megiszom napi 3-4-et és csak estefelé jön rám, néha akkor se, csak a 2.3. napon.

Másnak miért sikerül, hogy kv után meg egyből?

Pedig sok folyadékot is iszom, rendesen kajálok.. érdekes.


2016. máj. 3. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
A proktológusom tanácsa volt: Reggel igyak egy kávét, utána üljek be a vécére egy könyvvel/újsággal/laptoppal, ki mit szeret. Tegyem fel a lábam egy magas vödör tetejére, talppal, vagyis a térdem legyen felhúzva a mellkasomhoz kb. És várjak. Ne nyomjak, csak várjak. És beválik. Van, hogy 20 percet is ott ülsz, de van eredménye!:)
2016. máj. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
a kávét felejtsd el, egyél sok rostot, vagyis zöldséget, gyümölcsöt, teljes kiörlésű gabonából készült kenyeret. A húsban, sajtban, tojásban semmi rost nincs, ha ezt eszed, attól van szorulásod. reggel igyál "testmeleg" gyógyteát, vagy vizet, esetleg kevés citromlevet bele. esténként egyél egy evőkanál utifűmag rostot egy pohár vízbe keverve.
2016. máj. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igyál meg minden reggel èhgyomorra egy pohár langyos vizet.
2016. máj. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
oké, kipróbálom mindet. De szerintem csak akkor jönne össze, ha az estit visszatartanám :) hiszen pár óra elteltével szinte lehetetlen..
2016. máj. 3. 21:17
 5/8 anonim ***** válasza:
A felhúzott lábak jók, nyomást gyakorol a cuccra, hogy kijöjjön. Sok rost, folyadék és mozgás. Mozgás nélkül szinte leáll az emésztés. Nem hiába sétáltatják a kutyát ha sz@rni viszik.
2016. máj. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Rendszeres mozgás az megvan..

Egyébként egy ismerősöm apjával történt állítólag, hogy ő is erőltette minden nap és végül aranyere lett :(

2016. máj. 3. 21:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Reggel éhgyomorra egyél meg egy üres joghurtot kenyér nélkül. Igyál meg egy pohár hideg vizet is rá. Szerintem be fog válni. Ha mégsem, akkor este egyél meg pát szem aszalt szilvát.
2016. máj. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én csak azt szeretném kérdezni hogy:

mi a fenének?

Hogy korábban kelljen kelni? Vagy, hogy lekésd a buszt? Vagy betojjál, ha valahol máshol vagy és épp akkor reggel nincs lehetőséged? Akkor ülj a WC-re, ha jön az inger, minek itten excel táblába irogatni, hogy kimaradt a reggel, jajj.

2016. máj. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!