Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Indulás előtt miért kell...

Indulás előtt miért kell állandóan a wc-re menni? :- (

Figyelt kérdés
Sokan vagytok így vele? Ti mit csináltok hogy megszünjön ez a szorongás? Nem merek sehova elmenni mert rámjön a pánik és a wc- járom:(
2010. ápr. 8. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezzel sokan vannak így. Félsz, hogy ha elmész valahová, majd ott kell.

Én főiskolás vagyok, és amióta ide járok, azóta van ez velem így. Nem megyek úgy iskolába, hogy reggel ne mennék el. De ha reggel elmentem wc-re, akkor nyugodtabb vagyok, mert tudom, hogy nem lehet gond, hiszen voltam.

Te is nyugtasd ezzel magad. Hogy előtte voltál, baj nem lehet.

2010. ápr. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, pl. próbáld azzal nyugtatni magad hogy már voltál, vagy gondold végig az útvonaladat és gondolj arra hogy ha úgy alakul közben is beszaladhatsz valahova.Plaza, művház...Persze ilyen helyeken nem szivesen megy el wc-re az ember, de nem is fog kelleni.Ha idáig sikerül eljutnod, utána pedig azt is tudatosíthatod magadban később, hogy nem is jött rád az ihlet útközben egyszersem.
2010. ápr. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszotokat:)
2010. ápr. 8. 22:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, a második válaszoló vagyok. Kipróbáltad amit tanácsoltam?Ha igen, bevált?
2010. ápr. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát alakulok:D Már nem mindig szorongok ha elterelik a figyelmem meg ilyesmi akkor szinte semmi bajom nincs.

De ha magam vagyok akk igen ezekkel a szavakkal nyugtatgatom magam amiket írtál. Nagyon remélem hogy nemsokára teljesen elhagyon ezt a nagyon bosszantó pánikolást.

Mégegyszer köszi hogy ilyen aranyos vagy:D

2010. ápr. 29. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!