Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Na most ez mitől van? (többi...

Na most ez mitől van? (többi lent)

Figyelt kérdés

Vasárnap este 38.8 volt a lázam. Éjszaka hánytam, elájultam.

Hétfőn du 39.2 lett a lázam, elmentünk ügyeletre. Kaptam fromilid antibiotikumot, és azt mondték h szedjek valami lázcsillapítót..csokolom.

Kedden olyan hasmenésem lett a fromilidtől, hogy ihaj, átmentem a dokihoz,(ez már egy másik) mondta h nem kell a fromilid, mert erős antibiotikum. Elég ha mebucaint szopogatok...menjek hozzá vissza pénteken.

Ma csütörtök van.Átmentem, modnta h tüszös mandula gyulladásom van. Kaptam augmentint,cataflamot, meg orrsprayt.

Penicillin érzékeny vagyok..az augmentin, pedig egyfajta penicillin...érdekes..még jó hogy nem vettem be.

Erre..a szájpadlásomon hátul megjelent egy kb 3-4 mmes kis pötty, ami nagyon fáj..lehet a tüszős mandulagyulladástól?

Vagy most mit csináljak? Miért etetnek ennyi mindent velem, és még miért nem akar elmúlni?

nagyon rossz, mert fájdalmas a nyelés, alig bírok aludni, meg most az a kis púp is a szájpadlásomon:S


2010. ápr. 8. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

IGEN ez tüszös mandullagyulladás,és baktérium okozza tehát kellene rá az antibiotikum nem elég a szopogatós sjna...:(Nekem mindig van évente 2x is ilyen)

Nagyon fájdalmas tud lenni,általában augmentin duot írnak fel 1 grammosat 2x1.-et!!DE ha penicillin érzékeny vagy be ne szedd mennj vissza az ügyeletre ...sajnos ez nem vicc!

Jobbulást!

2010. ápr. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ejj...és mennyi idő amíg elmúlik?

annyira rossz h penicillin érzékeny vagyok:S mert így nehéz gyógyszert adni..:S és már nagyon kellemetlen..

és az a kis pukli is attól lehet?:S

de ettől ugye nem lehet más bajom? ...mert magyarázott valamit a doki h rámegy a tüdőmre:O

2010. ápr. 8. 19:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Az a gombócérzés a torokban a tüszők miatt van!És igen rámehet a tüdődre:(Komolyan kell venni....a szövödmények miatt...mondom minél előbb el kell kezdeni a gyógyszeres kezelést!
2010. ápr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyan komolyan kell venni a szövődményeket bár ez elég ritka, de pont velem történt, h még néhány éve tüszős mandula gyulladásom volt, ezért nem is mentem el az egyik fontos műtétemre, ami Pesten lett volna egyébként vidéki vagyok a lényeg, h a dokim ezt nem hitte el és igazából annyira teszteket se csinált, mert rutin műtétnek indult, de a szövődmények miatt a tüdőm tele ment vízzel és kómába estem!
2010. ápr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

atya úr isten...


nem a gombóc az vágesz h a torkomban van..a tüszők miatt...baromi rossz..mintha fennakadna a nyálam mikor nyelek..vagy mintha ilyen bökős kis gubók lennének:S


de ez a kis pukli a szájpadlásomra nőtt:S nem a torkomba..vagy az most oda tartozik? még alágy rész előtt..

wá de rossz..

most azt hallottam h a langyos vízbe tegyek sót, szódabikarbonát, és gargalizáljak...

2010. ápr. 8. 22:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Jézus úr atya szent Isten Kleópátra Ramszesz!:)A szeszről jut eszembe :-D az alkoholt bírod? ..akkor pálinka ..aztán góóó a doki....

Jobbulást!

2010. ápr. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ma elmentem dokihoz..mondom h mivan. h olyan gyógyszert adott ami penicillin, és h én érzékeny vagyok rá.

AAzt mondja én ebben miért vagyok olyan biztos? és hogy honnan tudom ezt? ..mert kiskoromban is rosszul lettem valami pclines cucctól, meg kiütésem is lett tőle.

Hát felírta a Dalacint..meg h mebucain mert az nagyon jól fertőtlenít. Érdekes, még mindig tűz piros, és már megint annyira fáj, h nem tudok nyelni sem..

2010. ápr. 9. 15:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!