Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagy a baj? Mit tegyek menjek...

Nagy a baj? Mit tegyek menjek orvoshoz? Más volt hasonló helyzetben? Sos?

Figyelt kérdés
Bal oldalt a lágyék fölött kb. 10 cm.-re nyomásra nem fáj,de mihánt nem nyomom annyira hogy össze tudnék esni.Nagy wc-n pedig (bocsi egy kicsit gusztustalan)"ömlik" a vér belőlem.El vagyok gyengülve,remegek.Ez mi lehet?Lehet hogy az aranyerem fajult el idáig vagy más probléma lehet?Tudom hogy orvoshoz kéne menni,de ezzel a problémával hova kell menni?És esetleg volt már valaki ilyen helyzetben?Ötlet?
2010. ápr. 8. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Irány az ügyelet!!!!!!!
2010. ápr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben hívnám az ügyeletet. Az orvos majd megmondja mi van.
2010. ápr. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel este van,így csak ügyeletre tudsz menni.Ott legalább megmondják,hogy hova kell menned másnap.Szerintem indulj minél hamarabb!
2010. ápr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Relativ gyorsan az ügyeletre, ott majd tovább küldenek!!!!!!


Ha ennyire erösen vérzel is, meg erös fájdalmaid vannak, akkor ha sokat gondolkodsz, akkor már nem lesz szükséged orvosra, csak koporsóra. (Elénzést, hogy kicsit drasztikusan fogalmazok, de ennek ellenére igaz, amir irtam.)

2010. ápr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aranyeres panaszokból akár tályog is kialakulhat, az nagyon fájdalmas és erősen vérzik. Valóban nem ártana orvoshoz menni. Egyébként sebészet, vagy leginkább proktológus az illetékes.
2010. ápr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!