Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Általános közérzet

A kérdés

2-3 napja észleltem h fáj a hasam alja (ott középen a köldököm alatt) olyan tompán. Néha szurkál: pl kaja után. Bélhurutom van vagy vmi más?

Szakaszosan fáj. Olyan érzés is szokott lenni h elkell mennem nagy WC-zni de nem jön semmi ha meg jön is akkor is kevéske. De van amikor normális. Sokat eszek mostanában. Eszek egy tányér levest meg másodikat majd fél óra múlva újra megkívánom vmelyiket. Tablettát szedek már lassan 3 hónapja. 4 napja múlt el a mensim. Mi a gáz? 16 vagyok

2008. szept. 24. 18:34  Privát üzenet  

A válaszok

Köztudott tény hogy a fogamzásgátlók nagyon károsak lehetnek mert hormonokat tartalmaznak.

Egyszer egy 13 év körüli lánynak felírtak fogamzásgátlót a pattanásaira, és 26 évesen amikor abbahagyta a szedését szülni akart, de nem tudott mert nem volt méhe.

De lehet az étkezéseddel van a probléma, nem eszel elég rostot például.

Ha gondolod, írj aztán megpróbálhatok segíteni.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2008. szept. 26. 14:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem hiszem h a fogamzásgátlótól lenne. Az h eltünt a méhe a csajnak meg vmi ostobaság lehet.

# 2/4Időpont 2008. szept. 26. 15:03 Privát üzenet
Bélférgességnél elöfordulhatnak ilyen tünetek, amit cicátol, kutyátol el lehet kapni, akkor éhes az ember állandóan, és vannak kis görcsös fájásai, hol erős, hol tompa ! Kezelni is könnyü ugy tudom 2 szem tablettátol el is mulik. Szerintem mindenképp menny orvoshoz.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2008. szept. 27. 15:49 Privát üzenet
hellblazer15 nevű felhasználó válasza:

Ha esetleg még bélférgekkel küzdesz, és nem akarsz orvoshoz menni, ajánlom figyelmedbe a fokhagymát! Sok-sok fokhagymát!

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2012. aug. 12. 12:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
1-2 hónapja a herém körül egy borsónyi csomót észleltem. Nem fáj. Nagyon ritkán görcsös has fájásom van. Érdekelne hogy ez valójába hererák-e! Én még csak 13 éves vagyok előfordulhat ez?
3 éve szedek rendszeresen fogamzásgátlót! 1-2 nap múlva kell megjönnie a menstruációmnak! Viszont 1-2 napja észleltem ilyen barnás folyást. Fehér eddig is volt, de barna.! Lehet...
1-2 hónapja a herém körül egy borsónyi csomót észleltem. Nem fáj. Nagyon ritkán görcsös has fájásom van. Érdekelne hogy ez valójába hererák-e! Én még csak 13 éves vagyok előfordulhat ez?
A szívem miért fáj? msotanába nyomásokat észleltem
A hüvelyembe észleltem egy nagyobb csomot. Valaki nemtudja mitől, mért, vagy vki nemtud vmi infot adni rola? Persze megyek dokihoz, de naggyon miegilyedtem. ://
Miért fájhat a térdem? Estére már elég rossz érzés. Nem híztam, nem vagyok terhes és vizesedést sem észleltem.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Általános közérzet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!