Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 2-3 napja észleltem h fáj a...

2-3 napja észleltem h fáj a hasam alja (ott középen a köldököm alatt) olyan tompán. Néha szurkál: pl kaja után. Bélhurutom van vagy vmi más?

Figyelt kérdés
Szakaszosan fáj. Olyan érzés is szokott lenni h elkell mennem nagy WC-zni de nem jön semmi ha meg jön is akkor is kevéske. De van amikor normális. Sokat eszek mostanában. Eszek egy tányér levest meg másodikat majd fél óra múlva újra megkívánom vmelyiket. Tablettát szedek már lassan 3 hónapja. 4 napja múlt el a mensim. Mi a gáz? 16 vagyok
2008. szept. 24. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Köztudott tény hogy a fogamzásgátlók nagyon károsak lehetnek mert hormonokat tartalmaznak.

Egyszer egy 13 év körüli lánynak felírtak fogamzásgátlót a pattanásaira, és 26 évesen amikor abbahagyta a szedését szülni akart, de nem tudott mert nem volt méhe.


De lehet az étkezéseddel van a probléma, nem eszel elég rostot például.


Ha gondolod, írj aztán megpróbálhatok segíteni.

2008. szept. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem h a fogamzásgátlótól lenne. Az h eltünt a méhe a csajnak meg vmi ostobaság lehet.
2008. szept. 26. 15:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Bélférgességnél elöfordulhatnak ilyen tünetek, amit cicátol, kutyátol el lehet kapni, akkor éhes az ember állandóan, és vannak kis görcsös fájásai, hol erős, hol tompa ! Kezelni is könnyü ugy tudom 2 szem tablettátol el is mulik. Szerintem mindenképp menny orvoshoz.
2008. szept. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 hellblazer15 válasza:
Ha esetleg még bélférgekkel küzdesz, és nem akarsz orvoshoz menni, ajánlom figyelmedbe a fokhagymát! Sok-sok fokhagymát!
2012. aug. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!