Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitol zughat az ember fule?

Mitol zughat az ember fule?

Figyelt kérdés
Csak a jobb,kaptam kezelest neurologustol,azota eltelt harom honap es semmi valtozas.Vernyomas rendben.
2008. szept. 24. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

talán egy fül-orr -gégészt kéne meglátogatni!

Kaphattál huzatot, lehet benne szennyeződés, pattanás, akár pinci-finci bogár is!

A dobhártyát és annak sérülését a neurológus nem vizsgálja..ha fejfájás is van hozzáindokolt volt, de mivel tudod, hogy nem neurológiai eredetű, menj egy beutalóért a körzetihez és azzal a fülészetre..mondd, hoyg zúg.

2008. szept. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem irni hogy fuleszet is rendben
2008. szept. 24. 22:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kezelést kaptál? Milyen vizsgálatok voltak a fülészeten kívül? A hallásod jó? Idős vagy? Nekem is hasonló a problémám, ezért kíváncsiskodok. Nálam nem találtak semmi okot, volt szemészet, röntgen, CT, fülészet, neurológia, egyensúlyvizsgálat. Az MR van még hátra. Nem akarlak elkeseríteni, de akár évekig is elhúzódhat. Gyógyszert, ha kaptál, szedjed mindenképp!
2008. szept. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Neurolgiai vizsgalat,fulvizsgalat,hallasomat is lemertek,az is rendben,38 eves vagyok,a vernyomasom rendben,regebben volt egy kis gond vele de kezeltem,fejem szokott fajni de ritkan,Betasercet es Bilobil fortet szedtem kb.harom honapig.A neurologus azt mondta hogy valoszinu agyi keringesi zavar is lehet.De utananeztem a neten is,elhuzodhat evkig sajnos.Erdekes hogy ha bedugom vattaval akkor gyengebben hallom,mintha kulso zaj lenne,tavoli motorzugas szeru
2008. szept. 25. 20:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor te is fiatal vagy. Én 28 voltam akkor, és én is a Betasercet szedem több éve. Fél év után javult kb. 50%-kal, én még szédültem is. Ma már nappal nem hallom, este sem zavar annyira mert megszoktam. Sokat segített, hogy halkan zenét hallgattam (nem fülhallgatóval). Hát akkor neked még lehetne egy pár vizsgálat, amiből kiderülhet valami. Nekem úgy magyarázták, hogy a belső fülben pici ér van, és ott ha elromlik a keringés abban az érben, akkor lehetnek ilyen problémák. Lehet pszichés oka is. És most veled mi lesz? Csak 3 hónapig szedették a gyógyszert és nem is küldenek más vizsgálatra? Szerintem még lehetne a betasercet szedned egy pár hónapig, benne is van a tájékoztatójában, hogy lehet hogy csak hosszú hónapok után van hatása. Szerintem ne hagyd ennyiben, még egy CT-t vagy MRI-t legalább csinálhatnának, főleg hogy fáj a fejed. Igaz, nem vagyok orvos. Hát, üdv. a Klubban! :(
2008. szept. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Visszamegyek a dokihoz,lassam hova kuld meg,eleg kellemetlen...Remelem nincs valami agydaganatom...
2008. szept. 25. 22:44
 7/7 anonim válasza:
sör bor pálinka
2009. jan. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!