Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valami jó (gyors) megoldást...

Valami jó (gyors) megoldást fáradtság ellen?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat kellett tanuljak, nem nagyon jutott időm 6 óránál több alvásra, és úgy érzem, kimerültem. Hosszú alvásra nincs időm, jönnek a vizsgák...

2016. máj. 19. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd..Inkább aludj 8 órát és aztán jobban fog majd az agyad kipihenten, mint így..fáradt vagy, kimerült..Tanulj meg előrelátóan gondolkodni. Megiszol 1-2 energiaitalt..kávét esetleg..agypörgetőt stb..oké pár napot el leszel, de aztán majd meg fogod érezni a hatását és nem lesz jó.
2016. máj. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az alvás lenne a megoldás. A kávé nem segít. Rossz az olyan időszak amikor nincs idő aludni még 6 órát sem, de pont azért muszáj megoldani, mert az agy sem olyan fogékony, ha ez hosszabb ideje fennáll a túl kevés alvás.

Én hetekig aludtam 3-5 órát, már volt mikor egy 2 perces történet elejére nem emlékeztem, mire vége lett. Kisbabás anyukaként választásom nem volt de legalább vizsgákon nem kellett így szerepelnem, nem is lehet szerintem.

2016. máj. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Napi 18 órát nem lehet tanulni, tehát valamit nem jól csinálsz.
2016. máj. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem mondom hogy aludd ki és pihend ki magad, mert azzal kezdted hogy nincs rá idöd


Reergin tabletta , és "kutyaalvás" , magyarul bármikor ha van egy szabad órád dölj le és aludj

nekem bevált ez a módszer hosszu távon ki lehet birni 5-6 óra alvással ugy hogy nem merülsz ki

2016. máj. 20. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek, probalom rendezni a napjaimat, hogy tobbet tudjak aludni
2016. máj. 22. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!