Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért isznak manapság a fiatalok?

Miért isznak manapság a fiatalok?

Figyelt kérdés
borzalmas ami megy 1-1 hétvégén...középiskolások, egyetemisták...csupa egészséges fiatal az alkoholizmus szélén....mire jó ez? nem vagyok szentfazék, én is eljárok bulizni, csak pia nélkül is jól tudom magam érezni...de mivel ez vesz körül a bulikban, be sem megyek...már nem is voltam több hónapja..nézni sem bírom ahogy a barátaim ezt csinálják...most én vagyok a hülye, vagy igazam van? 18/L
2010. ápr. 10. 11:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
szerintem azért isznak, mert a berúgás a szórakozásnak egy formája, és jó kedvet okot, meg ilyesmi. biztos ők is jólérzik magukat olyankor is, amikor épp nincsenek berúgva, pl a suliban, de ott nem lehet berúgni, egy buliban meg be lehet, és az tök jó nekik. mondjuk ha valaki annyit iszik, hogy rosszul lesz tőle, azt én se értem, az nem tudom, miért van.
2010. ápr. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%
te vagy a hülye -.-
2010. ápr. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Zenon válasza:
57%

Igazad van. :)

Menőségből hülyére inni meg drogozni magukat...nagy liberalizmus van, kérem szépen!Vicc volt.

Egyetemen a kollégiumban laktam pár hónapig, úgyhogy láttam, milyen élet van ott.Trendi dolog szerintem, ,,mi" így éljük ki a fiatalságunkat, ennyi, nincsenek ebben komoly tényezők, ha buli van, akkor buli van. :P

És ezzel nem azt mondom, hogy helyes.

2010. ápr. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hm...én is iszom plédául egy boros kólát, vagy egy bacardi kólát, és ENNYI:D elég is...a második válaszoló meg nyilván az az ember, aki másnap a saját hugyában, hányásában ébred...
2010. ápr. 10. 12:02
 5/13 anonim ***** válasza:
42%

jajnemár...ez a manapság ez hülyeség. mindigis ittak az emberek bulik alkalmával, ki többet, ki kevesebbet. ettől még nemlesz alkoholista mert az egyetemista a bulik alkalmával bevedel 3 vodkanarancsot. előbbutóbb felhagy ezzel, az alkoholizmus nem így kezdődik...énis voltam egyetemista, énis ittam...bulik alkalmával jópár tekilakoktél lement, házibuliknál pedig tekilacsúcstartó voltam. már nemvagyok egyetemista, és már abszolút nem is iszom. ünnepek alkalmával megiszom egy pohár pezsgőt, vagy egy pohár volt és kész végevan.

azért nemkell ezt ennyire felfújni h nézni sem bírod...ez kicsit túlzás már.

2010. ápr. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
és felejtsük már el azt h menőségből. nagyon kis százalék iszik csak és kizárólag menőségből a bulikon. csak mostanában mindenre rávágják h menőségből...menőségből vékony, menőségből iszik, menőségből cigizik....a cigi mondjuk mástészta...sokan télleg menőzésből kezdik el, de utána már semm menőzés nincsen a dologban, egyszerűen rászoktak. a 3/4-e, ha lenne elég akaratereje le akarna szokni.
2010. ápr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%
én is hasonlóan csinálom mint Te kedves kérdező, nem értem miért jó az ha, ha minden hétvégén filmszakadásig berúg az ember. Én tartom magam ahhoz hogy idáig többet ne jussak el, sőt, többször van amikor nem is iszok, mert egyszerűen nem kívánom, és akkor még én vagyok lenézve h miért nem iszok...pff...
2010. ápr. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%

Azért isznak, mert mennek a többi majom után, nem akarnak kilógni a sorból és persze nincs annyi tartásuk, hogy ellene tegyenek.

Aki tekintélyes mennyiségű alkohol nélkül már nem bírja jól érezni magát, ott már eleve hiányzik egy fogaskerék.

2010. ápr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
25%

Igazad van... Én sem értem... én is utálom az ilyet... s ezért (is) ki vok nézve. Pedig nemértem miért jó..

Én bulikba nem járok, viszont iszom, bort, likőrt, de le nem iszom magam... azér h rosszul legyek, másnap is, később meg ne legyen agysejtem, felesleges..

Amúgy a dohányzást nem értem még!

2010. ápr. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Ja, 11:26 17/L voltam, csak ezt kifelejtettem..
2010. ápr. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!