Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » VALAKI? Segítség kellene egy...

VALAKI? Segítség kellene egy tünetre hogy mi lehet. Részletesen leírom!

Figyelt kérdés
1 hónapja kezdődött váratlanul észre sem vettem hogy megnőtt, de a hasam alsóbb része és a a méhem környékén kidudorodik folyamatosan ha keveset eszek, ha egyáltalán nem eszek, vagy ha csak iszok.. reggel felkelek akkor sem a megszokott lapos hanem olyan dülledt.. először azt gondoltam hogy a menstruáció miatt, de nem mert az után sem apadt le.. ha edzek keveset/sokat akkor is ugyanolyan vagy még jobban kiáll.. arra is gyanakodtam hogy talán laktózérzékenység van a hátterében de nem, mert semmilyen másik tünet nem jelentkezett azzal kapcsolatban.. néha érzem ha megnyomom hogy kemény, de nem kifejezetten fáj hanem olyan fura érzés ha megnyomom.. és nem tudom mi lehet.. esetleg valami tanács? (és még mielőtt valakinek megfordulna a fejében nem is terhesség ezt garantálom!)
2016. jún. 4. 19:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet puffadás is, amit meg okozhat akár valamilyen gyomor-vagy bélprobléma.

Mindenképpen keresd fel a háziorvost, ő pedig el tud küldeni gasztroenterológiára, ha szükségesnek tartja.

2016. jún. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!