Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van "izomlázam", ha...

Miért van "izomlázam", ha egyáltalán semmit nem edzettem?

Figyelt kérdés
Az egész testem sajog, mintha minden izmomra edzettem volna, főleg a lábak, a karok, a hajlatok, és a mellizom. Ilyen eddig még akkor se történt, amikor edzettem, mert ennyi izomra nem lehet egyszerre edzeni, de most minden izmom fáj, járni is nehézkes. Mitől lehet ez? Közrejátszhat az, hogy az utóbbi pár hétben kevesebbet ettem az átlagosnál, és abbahagytam az edzést? Épp leépülnek az izmaim, és annak van ilyen hatása?

2016. jún. 6. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
túlerőltetted az izmaidat. Nem tudsz ellene mit tenni pihenj addig is és akkor majd elmúlik magától 1-2 napon belül :)
2016. jún. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyet akkor tapasztaltam mikor olyan értelemben változott meg az életmódom hogy sokat dolgoztam számítógépen és keveset is aludtam, meg hát keveset is mozogtam. De aztán igyekeztem kialudni magam akár nap közben és csillapodott majd el is múlt. De azt nem tudom mennyire volt szerepe a megszűnéséhez annak hogy kissé többet is mozogtam hogy kompenzáljam a nem túl kedvező sok ülőmunkát.
2016. jún. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem is izom-, hanem ízületi fájdalom, és fertőzés is állhat mögötte. De távolról lehetetlen megmondani.
2016. jún. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!