Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Titeket is feltölt egy kis...

Titeket is feltölt egy kis séta a szabadban?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon sok bánat ért, leginkább szerelmi életemben. Van egy férfi aki azt állítja szeret,de a lelkemmel nem foglalkozik. Mostmár én sem veszem annyira komolyan, bár bánt mert én ugy érzem jobban szeretem, de azt mondja rosszul érzem. Tipikus férfi aki kimagyarázza magát mindenből.


Most pedig egyedül sétáltam és ilyenkor kicsit jobban érzem magam lelkileg. Titeket mi vidit fel ha bánatosak vagytok? Mozgás, esetleg valamilyen hobbitok? zene,rajz..stb



2016. jún. 13. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
A séta, és főleg a szabadban töltött idő mindig feltölt és gyógyítja a lelket is, de amíg a sok facombukkozó és 0-24-ben internetező, degenerált, nap 24 órájában okostelefonját simogató és mindent szelfizgető selejtek között vagyunk, addig elég beteg és depressziós, antiszociális ez a társadalom. Szinte esély sincs normális kapcsolatot kiépíteni, az emberek nem tanulják meg hogyan közelítsenek a másikhoz, hogyan reagáljanak, hogyan beszélgessenek szemtől-szemben, se udvariasság, se kedvesség, semmi. Amíg ez van, addig a normálisabbak szívják meg, a másik oldal totál életképtelen és mindenre alkalmatlan.
2016. jún. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon feltölt a séta és nyugtató hatása is van számomra. Volt,hogy annyira felidegesítettek,hogy órákra elmentünk sétálni a barátnőimmel.
2016. jún. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!