Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem bírok sokat aludni?

Miért nem bírok sokat aludni?

Figyelt kérdés
Mostanában elég ha 4-6 órát alszok. Természetesen mindig valami butaságot álmodok,ma pl.: azt , hogy teszkóban kell letöltenem a büntetésemet , terhesség megszakítás miatt. Az álmomban akik fiatalon estek teherbe és elmentek egy féléves abortusz programra az bűn volt és a teszkóba kellett közmunkázni. Mindegy...butaság az egész. Ja és ezt 6-tól háromnegyed 7-ig álmodtam, mivel hatkor már felkeltem. Nekem nagyon jó az alvókám. Igaz,az utóbbi időben keveset tudtam csak aludni , mert munkából későn értem haza, plusz ideges is voltam mert késett a mensim, pánikrohamom volt éjszaka , vagy csak szimplán fél 5-ig fent voltam és fél 10-kor keltem. Mondjuk tegnap délután szundiztam,pont emiatt , mert este nem alszok. Felborult volna az alvási szokásom? Mindig megvan a 9 óra amit alszok. Mi történt? Imádok aludni..segítsetek.:)

2016. jún. 28. 07:20
 1/2 hugi94 válasza:
Vagy alvás zavar okozza,vagy egyszerűen csak nem fárad el a szervezet eléggé. Több testmozgás sport valószínű segíteni fog. Ha alvás zavar és csak rosszabodik a hejzet,csökken a koncentráció készség, ingerlékenység,türelmetlenség,teljesítmény romlása munka terén akkor érdemes felkeresni orvosunkat és tanácsot kérni valószínű hogy egy gyengébb altatót fog ki írni. :)
2016. júl. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ.:)
2016. júl. 2. 01:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!