Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vérképeredményem kielemzésében...

Vérképeredményem kielemzésében segítene valaki hozzáértő? Van egy pár csillagozott adat.

Figyelt kérdés

Orvoshoz nem mostanában tudom elvinni a leletemet és érdekelne h mik ezek?Azokat írom ide amik be vannak csillagozva úgy tudom az nem jó eredmény.Hozzáértőket szeretnék kérdezni.Előre is köszönöm.

MPV:11,4 fl

Vizelet:fajsúly:1,022

Triglicerid:0.54 mmol/L

Transzferrin szaturáció:18%

Kalcium:2,58 mmol/L

VVs süllyedés sebesség:11 mm/óra


2010. ápr. 14. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:

www.laborlelet.hu

a vv süllyedésem nekem még ennél is alacsonyabb volt, de az nem mérvadó.

2010. ápr. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ami be van csillagozva,többnyire csak annyit jelent,hogy az adott elemből a kelleténél több van,vagy épp kevesebb...De megvan adva a laboreredményen egy átlag tertomány is,ahhoz tudsz viszonyítani.Ha nem jelentős az eltérés az orvos nem fog rá semmit mondani.
2010. ápr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt nézd meg!


[link]

2010. ápr. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Infót találsz: www.semmelweiskft.hu

[link]

Az itt található referencia tartományba beleférnek a mért értékeid.De nem írtad a nemedet, és a korodat, ami miatt ezek eltérhetnek.

2010. ápr. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat 32 éves nő vagyok
2010. ápr. 14. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!