Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a helyzet hogy már páréve kb 2 éve észrevettem magamon hogy: fáradt vagyok (hiába pihenek) időszakosan szédülők, semmihez sincs életkedvem, egésznap netezek, ágyba vagyok, tévét nézek, a közérzetem rossz, néha étvágytalan, eléggé sovány vagyok (bár a dohányzástól lehet szerintem hogy nem hízok) 52 kg vagyok, 167/8 cm között vagyok. Mitől lehet ez? Kamaszkor? Vagy valamilyen betegség utalhat rá? És ha igen esetleg mi okozhatja ezeket a tüneteket? Más is volt már így? Bocsi a sok kérdésért!


F/19 (több éve dohányzom)



#dohányzás #szédülés #étvágytalanság #hiány #sok pihenés #esetleg betegségre utaló dolog
2016. júl. 8. 02:23
 1/3 A kérdező kommentje:
Néha hányinger is jelentkezik de ez ritka!
2016. júl. 8. 02:26
 2/3 A kérdező kommentje:
Fáj a hátam, a nyakam. A csonjaim mindenegyes részei ropog-reccseg. Kérlek segítsetek mi lehet a baj.
2016. júl. 8. 02:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha egész nap ágyban vagy, akkor nem csoda, hogy fáj a nyakad és a hátad. Napont legalább 1-2 órát kellene friss levegőn lenni, mozogni, és a dohányzást abbahagyni, lehet akkor elmúlna a hányinger és az étvágytalanság.

Egy kivizsgálás nem ártana, vérnyomás mérés, vérkép. Keresd fel a háziorvosod.

2016. júl. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!