Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rettegek a szivbetegsegtol...

Rettegek a szivbetegsegtol nagyon rossz mit tegyek?

Figyelt kérdés
15 eves vagyok csak es idegileg is kivagyok,felek a szivbetegsegektol hangulatingadozasaim vannak,panikolok stb,voltam vizsgalatokon ekgkon,verkepet is csinaltak es sztetoszkoppal is hallgattak meg de sehol semmi azt mondjak nincs semmi bajom es a vegetativ idegrendszererrol beszeltek valamit,egyik este ahogy jobban lettem volna,boldog voltam stb,jott hirtelen egy olyan erzes mint az extrasystole hamar kohintettem es bepaniloltam 2 honapja nem ereztem regebb meg sport kozbe is,lehetseges-e az,hogy nem extrasystolem volt hanem en csak ugy ereztem,mert hipochonder vagyok? A szuleim mind azt mondjak ha egyszer jok az ekgim akkor nem lehet bajom,de en felek,hogy fog jonni meg ilyen extrasystole erzes,de ilyen fiatalon szivbeteg lennek?

2016. júl. 14. 08:59
 1/9 anonim válasza:
Hülyeségre nincs orvosság.
2016. júl. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
😢
2016. júl. 14. 09:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Valóban igaz, a szíveddel semmi baj, a tüneteidet a félelem okozza, ahogy te írod a rettegés, ami a félelemnél is erősebb érzés. Mióta vagy így? Mi váltotta ki ezt a félelmemet? Valakid szívbeteg volt?
2016. júl. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mar reg ota igy van nagyon reg,hogy csak szivbetegsegekkel foglalkozok massal nem,nem tudom mi valtotta ki belolem tenyleg ugy tudom ez az erzes mintha extrasystolet ereznek ea valtotta ki szerintem ea aokat hallottam focistat akik meghaltak es az is kozre jatszott mert en is focizok
2016. júl. 14. 09:39
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez* es sokat*
2016. júl. 14. 09:41
 6/9 ppAndras válasza:

A sportolók ún. gyorshalála, sportolás közben, focistáknál, még a pályán, szokott előfordulni. És általában fiatalon.

A probléma oka, mint azt a sport orvosok kiderítették, a sok SZÓJÁS étel fogyasztása! :-)

Gyerekkoromban, 70 évvel ezelőtt, a szója még nem szerpelt az élelmiszereink között. Csak állati takarmányként adták, néha-néha.

Az ok, hogy a szójában nagyon sok ún. növényi eredetű női ösztrogén-szerű anyag található.

Ebből a nagyobb mennyiség fogyasztása, férfiak esetében, életveszélyes is lehet!

Csecsemőkorban(!) a szójatej fogyasztásakor, a fiú csecsemők, akár nemet is vállthatnak!!!

Csak az 50. év elmúltával ajánlott a fogyasztása.

természetesen, ha valaki alkalmanként, tehát nem rendszeresen eszik szóját, akkor semmi baj sem származik ebből.

Ajánlom elolvasásra, Dr. Csaba György, akadémikus cikkét e támában:

[link]

Tisztelettel ppAndrás

élelmiszer-ipari mérnök

2016. júl. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem hinnem ez lenne a bajom
2016. júl. 14. 15:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudod mi a bajod? Ezredjére írod ki ezt a kérdést. Sokan próbálnak segíteni csak te lesz.rod mert neked akkor ís baj van a szíveddel. Igen a szója nem egészséges csak úgy mint sok más dolog. Pl a búza sem. Akármi okozhatja neked a problémádat de mivel te állandóan ráfigyelsz meg csak ezzel foglalkozol így merem azt mondani hogy saját magad generálod a betegséget. Hipochonder vagy ennyi.
2016. júl. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hülyeségre nincs gyógyszer...
2016. júl. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!