Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elkövettem azt a hibát tegnap,...

Elkövettem azt a hibát tegnap, hogy begyógyszereztem magam. Még mindig hányingerem van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem első eset, de most tényleg sokat vettem be és ittam is rá. Valami olcsó nyugtató meg egy csomó fájdalomcsillapító (meg még valami, ami fingom sincs, mire való, csak erős).

Slig bírok enni valamit, hányingerem van. Ha eszembe jut a gyógyszer, öklendezni kezdek. Kicsit ég is a gyomrom. Reggel vizeletem nagyon sötét volt.

BAROMSÁG VOLT ÉS SEMMIRE SEM MEGOLDÁS, tudom, már meg is bántam. De most nem ilyen válaszokat kérek! Hanem, hogy normális e, ha pár napig mélg így lesz? Lehetséges, hogy szenvedtem valami komolyabb szervi károsodást? Mikorra várható, hogy helyrejön a gyomrom?

Kérem, sürgősen válaszoljanak. Meg vagyok ijedve.



2016. júl. 18. 11:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mindenképp orvoshoz kéne fordulnod.

A májad tuti kivan tőle,ettől sötétebb a vizeleted. Hogy a gyomroddal mit csinált,jó kérdés.

Igyál nagyon sok folyadékot és irány az orvos!

2016. júl. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Óhh... Igazad lehet, de még elküldenek valami dilidokihoz! :( Nem merek szólni, szégyelem... :(
2016. júl. 18. 11:22
 3/12 anonim ***** válasza:
Sok víz nyers gyümölcs és széntabletta bevitele kell .
2016. júl. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Jó, rendben.

Köszönöm mindkét válaszolónak!

2016. júl. 18. 11:35
 5/12 anonim ***** válasza:
a veséd is károsodhatott attól olyan sörbarna szinű a pisid. Amúgy a fájdalomcsillapító remélem nem paracetamol volt mert az teljesen tönkreteszi a májat és halált okoz. 2-3 nap múlva esik kómába az ember túladagolást követően
2016. júl. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem az volt. Hanem Аспаркам és Диклофенак volt, meg Валеріанка (ez meg nem tudom, miből van, talán csak nekem nem hatott sosem, de bszedtem).
2016. júl. 19. 10:15
 7/12 A kérdező kommentje:
Elnézést, nem ismerte fel az összes ukrán betűt... Mindegy is.
2016. júl. 19. 10:15
 8/12 anonim ***** válasza:

Azt látom,hogy vagy.

De hogy vagy testileg,lelkileg?

2016. júl. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igazából párkapcsolati okok miatt tettem. A barátom külföldön dolgozik, eltávolodtunk egymástól és bármin összevesztünk. Ezért akartam megtenni. Már jobban vagyok, viszont sosem yógyulok már ki ebből a hülyeségemből. Úgy érzem, kettőnk között sosem lesz már semmi a régi, ez felzaklat. De nem mondom el neki, most boldog, mert csütörtökön hazajön.

Mas égett a gyomrom, de nem volt semmi más bajom. Hányinger nincs, étvágyam van, csak folyamatosan úgy érzem, mintha egy bogyó (vagy akármi) a nyelőcsövemre ragadt volna. Persze ez nem okoz nagy gondot, csak picit kellemetlen...

2016. júl. 19. 12:58
 10/12 anonim ***** válasza:
Hálistennek elég rosszul választottál, az Asparkam gyakorlatilag nem mérgező, a valeriánagyökér-kivonat se nagyon, a Diklofenákkal éppen kinyírhatja magát az ember, de abból is elég sokat kell megenni.
2016. júl. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!