Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 157 cm-hez 45 kg? Hogyan...

157 cm-hez 45 kg? Hogyan tudnék súlyt (főleg izmot) felszedni? Többi lent.

Figyelt kérdés

157 cm vagyok, 44.8 kg körül reggel. Az a problémám, hogy eddig 45 kg alatt kellett maradnom, mert ez volt a versenysúlyom, és tartanom kellett egy verseny miatt. Most viszont szeretnék túllendülni a 45 kg-n, legalább 47-48 kg-ra.. Egy hónapja kb. nem nagyon figyelek rá, hogy mit eszek, arra sem, hogy mikor.. Az edzéseket ugyanúgy folytatom. Mégsem híztam semmit.. Mostanában pedig már úgy érzem, nem is tudok annyit enni, legyengültem, stb.. Heti hármat szoktam edzeni, amiben van erősítés is, futás is, stb. Most nem edzem olyan sokat, heti 1-2x megyek futni vagy erősítek (fekvő, felülés, stb). Eddig teljesen jó volt az erőnlétem, de mostanában hamarabb elfáradok, legyengülök, ahogy már írtam.

Mit csináljak? Híznom kéne egyáltalán? Ha igen, hogy? Kérlek segítsetek, mert teljesen tanácstalan vagyok.

Csak olyanok írjanak, akik tényleg tudnak normális választ adni!!


Előre köszönök szépen minden választ!



2016. júl. 19. 15:01
 1/4 anonim válasza:
En is szeretnek magamra felszedni akar hajba/izomba
2016. júl. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
13/L vagyok
2016. júl. 19. 15:21
 3/4 anonim válasza:
En meg fiu :o
2016. júl. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
xD
2016. júl. 19. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!