Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha lefogyok elmulik a viszrem?

Ha lefogyok elmulik a viszrem?

Figyelt kérdés
165cm, 70 kilo vagyokes vanyon halvany vekony, nem kipuposodo csikok vynnak a labamon, es a felkaromonon. Ugy tudom a tulsuly miatt alakulhattak ki, tehat megldas a fogyokura? Vagy inkabb gyogyszer?

2016. júl. 21. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A túlsúly és a mozgásszegény életmód elősegíti a kialakulását.


Ha lefogysz csökken az esélye a továbbiak kialakulásának, de a meglévőektől csak műtéti úton szabadulhatsz meg.

2016. júl. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek seprűvénák és sajnos nem feltétlenül a túlsúlytól van. Én soványnak mondható vagyok, de tele vagyok velük, főleg a lábam, örökletes is. Persze ettől még nem lesz károdra a fogyás.
2016. júl. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2. voltam. Ha fogyás után is megmaradnak, érsebészhez kell elmenni, és injekciós befecskendezéssel tudja ezeket eltüntetni, de sokszor csak ideiglenesen, mert idővel visszajöhetnek. Elé sokba kerül, és ha valaki még nem szült, de tervezi, akkor anyagi okokból nem ajánlják, mert úgyis vissza jön.
2016. júl. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A fogyókúramár biztos h lesz, csak kivancsi voltam h erre is hasznal e :D megmutetni semmikepp nem akarom :S amugy 14 eves vagyok ha szamit ez
2016. júl. 21. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!