Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Azt hiszem felfáztam. Mit...

Azt hiszem felfáztam. Mit csináljak? Fáj a hasam alja. Vizelet nem csíp.

Figyelt kérdés
31/N
2010. ápr. 16. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Én azt szoktam, hogy melegítek vizet, egész forróra, azt beletöltöm egy félliteres üdítős üvegbe, és leülök az ágyba vagy valamilyen puha felületre, rá az üvegre. Sokat szokott segíteni. Illetve még a forró ülőfürdő is jót tesz. Persze csak ha nem nagyon durva a dolog, mert akkor dokihoz kell menni, aki ír fel antibiotikumot rá.
2010. ápr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kamillás ülőfördő,jó gyulladáscsökkentő. De ha komolyabb minél hamarabb menj el orvoshoz! Jobbulást neked! :)
2010. ápr. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi kipróbálom.

Nem durva szerencsére csak kicsit fáj meg ha leülök akkor érzem igazán.

2010. ápr. 16. 17:58
 4/5 anonim ***** válasza:

felfázást egy bizonyos baktérium elszaporodása okozza a hugyhólyagban. mikor nekem volt, először próbáltam mindenféle erre ajánlott gyógyfüvekkel kezelni magam, de több nap után is hatástalan volt, ezért elmentem az orvoshoz, felírt antibiotikumot. aznap este már semmi bajom nem volt.

amúgy nekem eléggé fájt ott lent. baromira sza.r volt. :(

2010. ápr. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek is!


Remélem odáig nem fajul a dolog hogy annyira fájjon. Persze ha hétfőig rosszabb lesz emegyek a dokihoz.

2010. ápr. 16. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!