Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » -7 kg kevesebb mint 2 hét...

-7 kg kevesebb mint 2 hét alatt, meglepődtem hiszen nem változtattam semmin a táplálkozással kapcsolatban, el mentem dolgozni. Meglepődtem mikor ezt mutatta a mérleg, normális ilyen gyorsan ennyit fogyni? Sport nélkül?

Figyelt kérdés
Hogyha beindult a fogyás akkor ilyen tempóban fogok majd fogyni , vagy az is lehet hogy most már nehezebben mennek le a kilók?

2016. júl. 25. 09:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Ennyi történt csak, hogy elmentél dolgozni?

Ez a 7kg nem zsír olyan nincs, hogy valaki ennyi idő alatt ennyit fogy zsírból, ez valószínű víz, meg azt szokták mondani, hogy izmot vesztettél inkább. Pótold a vízet mert ha nem teszed bajok lesznek a testeddel! Napi 2-3 litert ilyen melegbe igyál.

2016. júl. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mit szoktál egyébként étkezni?

Több vízet igyél, több fehérjét vigyél be és ha nem eszel mindenféle rosszat akkor simán normálisan is tudnál fogyni zsírból.

2016. júl. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az se mindegy, hogy mennyi feleslegből fogytál ennyit és mit dolgozol.
2016. júl. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
no várjunk kezdjük a legelején ... lány/fiu ? mit dolgozol ? mennyi kg voltál előtte, mennyi stresszelsz, iszol, eszel ... nem mindegy pld 95 kg -ról egy 3 hét alatt lementem 75-re mert éppen egy épitkezésen dolgoztam és nem voltunk elegen ugyh. reggel 6-tól este 20:00 ugrált mindenki mint a bolha, 6 hétig tartott az egész olyan kondim volt, hogy talán már többet nem is lesz olyan, 1 g felesleg nem volt rajtam sőt szerintem már az izomból is fogytam, nem mindegy, hogy mit dolgozol ...
2016. júl. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Gyári munka ... keveset eszek általában, a munkahelyen 1-2 szendvics, itthon ritkán eszem munka után...de sok folyadékot iszom...De hogyha többet eszek egyből fáj a gyomrom,hányingerem van és szó szerint begörcsölök... Nem bánom igazából hogy fogyok, mert van rajtam elég súlyfelesleg, de félek hogy ez az egész az egészségem kárára megy, mert az igaz hogyha túlsúlyos vagyok sem egészséges, de így nem szeretnék fogyni, bár nem igazán tudok mit tenni a táplálkozással kapcsolatban hiszen időm sem lenne többet enni,és nem is kívánom.
2016. júl. 25. 09:35
 6/9 A kérdező kommentje:
21 éves lány vagyok
2016. júl. 25. 09:36
 7/9 A kérdező kommentje:
És igen, elég sokat stresszelek :(
2016. júl. 25. 09:36
 8/9 A kérdező kommentje:
Mikor még nem dolgoztam sem ettem többet ... voltam orvosnál vérképet néztek mert pajzsmirigy alulműködés gyanús voltam pont azért mert meg híztam úgy hogy közben alig ettem... de nincs hormonális problémám...
2016. júl. 25. 09:39
 9/9 anonim ***** válasza:

Kicsit figyelj oda mit eszel!

Otthon csinálj párolt husit és zöldségekkel simán tudod vinni munkahelyedre is és enni. Vagy párolt husi és köretnek krumpli amit a házban megsütsz tehát nem olajban. Igy a krumplit is eheted csak olajba sütve nem.

2016. júl. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!