Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem lehet megoldást...

Miért nem lehet megoldást találni ezekre a gondokra minél hamarabb?

Figyelt kérdés
9-16 év közötti gyerekek,akik itt irogatnak a Gyakori kérdések oldalon, hogy magányos depressziós súlyos betegségek,ilyenkor hol a szülő? Miért ilyen felelőtlenek a saját gyerekükkel szemben? Pl nem viszi időben kezelésre, mikor látják gond van a fejében... Nem mer szólni, mert fél... egyedül érzik magukat, majd pánik szerűen ide irogatnak tanácsokért az internetre? Mégis hogy megy ez? Van valami ötlet ezekre a problémákra? Kire számíthat a kicsi, ha nem bízik a szülőkben,esetekben nagyszülők,vagy rokonok esetében,avagy nevelőszülők esetében?

2016. júl. 27. 10:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Pár ezer éve többet szenvedtek az emberek,mint ma ,nem sokáig éltek,de boldogabb légkör volt,mert tudták mi az összefogás! Volt betyár becsület! Noo,de kérem? A Modern civilizációban élünk,és így kell folytatni? Mégis mivé lesz ez a világ , ....ezek után?
2016. júl. 27. 10:39
 2/5 A kérdező kommentje:
Mit tehetünk mi átlagos emberek ezek ellen? Hogy lehet így "világbéke?"...? Értelmes válaszokat szeretnék hallani,véleményeket, bármi ami hasznos lehet nekik!
2016. júl. 27. 10:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon jól megfogalmazta az egyik volt tanárom, miszerint: Ennek a generációnak ki kell halnia.


Sok éve vagyok aktív tagja a GyK-nak, pár ezer hozzászólást már biztosan írtam. Mára úgy vagyok vele, hogy amelyik kérdés nem üti meg a minimális mércét, annál továbbgörgetek.

A felesleges szócséplésnek nem vagyok a híve.

2016. júl. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy 10 éves gyerek az esetek többségében, azt se tudja mi a depresszió vagy a pánikbetegség. Csak azt hiszi, hogy neki az van. Valójában meg unatkozik, vagy sajnáltatja magát, vagy folyton panaszkodik valaki a környezetében, aztán ő is rákezd.

Az viszont biztos, hogy ha a mai tizenévesek felnőnek, itt tropára fog menni a világ. Végtelenül lusták, egoisták, önzőek és ostobák. Tisztelet a kivételnek.

2016. júl. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mivan azokkal,akik tényleg belekeverednek,ilyen szituációkba? Talán beléjük beszélik,de mit tehetnek ők,ha tényleg baj lenne,egy ilyen helyzetben?
2016. júl. 28. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!