Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet multivitamint es magnezi...

Lehet multivitamint es magneziumot egyszerre szedni?

Figyelt kérdés
2016. aug. 2. 06:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért ne?

Nézd meg mennyi mg van a multiban. És ezt a számot állítsad be.


Amúgy kalciummal együtt szedve csökkenti a felszívódását. Ezért ha az is van benne akkor legyen köztük 1-2 óra különbség.


Multit én ebédnél szedem be. Kalciumot edzés előtt 1 órával, reggel; Magnéziumot edzés után 40 perccel szoktam bevenni az izomláz csökkentésére. Illetve edzés nélküli nap, ha felb@xnak idegileg a csodálatos munkahelyen, akkor is tolok MagneB tabit a stressz csökkentésére.

2016. aug. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell rászokni ezeknek a rendszeres használatára, mert orvosilag nem igazolt sem a felszívódás , sem a hasznosulás mértéke (a szükségességről nem is beszélve).
2016. aug. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel a multikban nem sok ásványianyag van, igen. Én szedtem suoradynt és olyan magnézium hiányom lett mellette, hogy infúzión kaptam. Meg nem mindegy melyik magnéziumot tervezed szedni mert ha magne b6-ot vagy magnerotot szedsz akkor így se lesz meg az ajánlott napi bevitel.
2016. aug. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!