Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Éjjel és reggel hasmenés tört...

Éjjel és reggel hasmenés tört rám, görcsös féle, miután majdnem elájultam. Ez a fájdalomtól lehet?

Figyelt kérdés
Totál olyan érzés volt ez, mint amikor mensi miatt begörcsölök, de én sosem érzem, hogy ennyire fájna. Miután visszafeküdtem az ágyba gyorsan, és égnek lógattam a lában lassan helyrejött. Most még érzem az utóhatását. A fájdalom lehet gond?
2016. aug. 7. 06:43
 1/5 A kérdező kommentje:
És amúgy, ez lehet a romlott bortól? Mármint tegnap ebédnél ittunk egy fröccsöt, vagyis szerettünk volna, de kb 3-4 nagyobb korty lett belőle, mert borzasztó íze volt. Ecetes-rothadt almás íz jellemezte. Esélyes, hogy ez hajtott meg?
2016. aug. 7. 06:53
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, esélyes. A gyomorgörcs sokszor éles, nagyon erős fájdalom hasmenés előtt, nekem is volt már ilyen párszor.
2016. aug. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

Ha ételfertőzéstől megy a hasad, ne csodálkozz, hogy majdnem elájulsz: ez ennyire legyengít. Nem a fájdalom miatt érzed, hogy majdnem elájulsz.

Mit ettél? Ha füstölt kolbászt, vagy csülköt vagy ilyesmit, akkor sürgősen orvoshoz kell fordulnod/otok.

2016. aug. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Reggel müzlit ettem, ebédre paprikáskrumplit, csípős savanyúval, és a borral (öcsém ugyan ezt ette, semmi baja), este pedig sajtos melegszendvicset ettem, majonézes tormával, ezen felül csokit meg tic tacot. Nem tudom mi lehet a ludas, de most már az is áthaladt rajtam, amit a hasmenés kezdete óta kezdtem (amúgy az elején nem hasmenés volt, csak fokozatosan hígult). Akkor vagyok rosszul leginkább, amikor egy görcshullám kap el, amúgy hát most már talán kimerített ez az egész, de fogjuk rá jól érzem magam. Érdemes lenne elnéznem az ügyeletre még ma? Vagy várjam ki a holnapot?
2016. aug. 7. 11:43
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Ha kicsit javult a helyzet - mert nekem a leírásodból úgy tűnik, hogy igen - akkor nem érdemes az ügyeletre menni. De holnap mindenképpen menj el a háziorvosodhoz.
2016. aug. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!