Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Általános, de alapos kivizsgálás?

Általános, de alapos kivizsgálás?

Figyelt kérdés
Szeretném magam átfogóan kivizsgáltatni az elkövetkezendő hetekben, hónapokban. Milyen vizsgálatokat javasoltok, hova kérjek beutalót? 22 éves nő vagyok.

2016. aug. 14. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy ha a vérvétel rendben van, akkor nem igen küldenek tovább, hacsak nincs más komoly panaszod. Simán vizsgáljatok ki, még nem lesz elég. MAgánnál vannak ilyen csomagok, de azokért fizetni kell. Ha belefér, akkor keress rá interneten. Ilyenekre: [link]
2016. aug. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Menj el a háziorvoshoz és kérj beutalót a következő helyekre mindenképp: teljes labor, tüdőszűrés, hasi és mell ultrahang. Továbbá nőgyógyászhoz is menj el + fogászatra (ezekhez nem kell beutaló). Ha ezeken a vizsgálatokon minden ok, akkor megnyugodhatsz, ha meg valami eltérés van, akkor úgyis a megfelelő helyre kapsz beutalót tovább...

Az én háziorvosom mindig szívesen ad beutalót bárhová, sőt örül, hogy van még pár ember aki odafigyel az egészségére akkor is, ha nincs probléma és csak megelőzésként jár vizsgálatokra. Ritka az ilyen ember pedig ez lenne a normális! A legtöbben csak akkor mennek orvoshoz, amikor már baj van! 😩

2016. aug. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!