Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek a sírás árt nekem?

Szerintetek a sírás árt nekem?

Figyelt kérdés
Mostanában gyakori számomra a sírás, de nem azért, mert rossz a családi helyzet vagy bármi más. MINDEN RENDBEN VAN! Azok miatt szoktam sírni esténként, akik éheznek az utcán. Főleg gyerekekere. Vagy Michael Jackson miatt is (viszont ennek az okát nem tudom megmondani, mert meg sem ismertem személyesen, de rendkívül fáj a halála és hiányzik. Ebből kifolyólag meg lehet állapítani, hogy a rajongója vagyok + nekem ő olyan mint egy védelmező❤) Szóval ilyenek miatt. De nem rossz a kedvem a sírás után meg ilyenek, hanem megkönnybeülve érzem magam. Most 13 éves vagyok. +még egy kérdés: Szerintetek fura, ha minden alkalommal, amikor sírok M.J. miatt, megígérem neki, hogy fogok tenni az éhező gyerekekért? (Mivel én énekiskolába járok én is a hangommal szeretnék segíteni rajtuk...) Előre is nagyon köszönöm a kedves válaszolóknak a válaszokat!

2016. aug. 31. 11:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%
Te is meg fogod becsteleníteni őket, aztán több millió dollárt fizetni a szüleiknek, hogy ne jelentsenek fel/vonják vissza a feljelentést? Te is drogokon akarsz élni? Gyönyörű példaképet választottál magadnak, gratulálok.
2016. aug. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem fogok drogokon élni, és nem is becstelenítette meg őket!! Ez mind pletyka! Előszöris én választok magamnak a példa képeimet és nem te. Először, tudod utána kéne nézni a dolgoknak mielőtt ítélkeztel! De úgy látom hogy te abszolút szánalmas ember vagy és ezáltal nem fogom folytatni ezt a veszekedést mivel túlságosan leragadtál a bulvárlapoknál meg a különböző internetes oldalak hazugságainál. Egyébként nem is értem ha ilyen véleménnyel vagy róla mért komentelsz? Nem tetted magad hasznossá.... És tudod mit? Én gratulálok neked hogy így lejárattad magad…. Ezzel csak magadat jellemezted. Taps. 👏👏
2016. aug. 31. 12:38
 3/14 A kérdező kommentje:
*én választok magamnak példaképet, nem te
2016. aug. 31. 12:39
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne válaszolj a bunkóságra még nagyobb bunkósággal, mert akkor milyen alapon vagy felháborodva az ő bunkóságán? :) Annyiban igazad van, hogy MJ személyiségéből szerencsére nem a saját nemi szerved mások előtt fogdosása ragadott meg, hanem az együttérzés a szenvedőkkel és a segíteni vágyás. Egyébként kipróbálhatod magad ebben is (főleg ha majd elmúlsz 14), rengeteg karitatív szervezet foglalkozik nyomorgókkal, hajléktalanokkal, betegekkel, öregekkel, haldoklókkal.

Az elsőnek igaza van annyiban, hogy a showbusiness világa egy pokol, jobb, ha messziről elkerülöd.

Egyébként ennyi idősen én is szerettem MJ-t, megtanultam a moonwalkot, addig tekergettem vissza a videót, míg rájöttem, hogy csinálja.

2016. aug. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ja, hogy a kérdésre is válaszoljak: ne spilázd túl a dolgokat, ne lovald bele magad a szenvedésbe (attól, hogy te szenvedsz, másnak nem lesz jobb, a mártírokat meg csak az oroszlánok szeretik), de egyébként nincs/nem lesz bajod. Ebben a korban a szélsőséges hangulatélet normális, és eltart egész 16-17 éves korig.
2016. aug. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat kedves válaszadók ! ❤
2016. aug. 31. 15:16
 7/14 anonim ***** válasza:

Te is meg fogod becsteleníteni őket, aztán több millió dollárt fizetni a szüleiknek, hogy ne jelentsenek fel/vonják vissza a feljelentést? Te is drogokon akarsz élni? Gyönyörű példaképet választottál magadnak, gratulálok.



Na első te jó hülye vagy

gratulálok hogy bulvárt olvasol



és kérdezö jobb példaképed nem lehet

de az is igaz hogy sírással nem mész semmire

énis nagyon szeretem Michael Jackson

és néha énis sírnák hiányzik


Csatlakoz a Michael Jackson világa Facebook csoportba szívesen látunk


ha még nem vagy tagja 😃

2016. szept. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

és nem volt pedofil

és hogy miért élt gyógyszereken utána kéne olvasni nem csak ítélkezni barmok

2016. szept. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Koszi a meghívást, rakeresek az oldalra. ❤😊😀
2016. szept. 2. 14:41
 10/14 anonim ***** válasza:
93%

Első válaszoló!

Hallottál már emberi jogokról? Az ártatlanság védelméről? Mindenki ártatlan, amíg a bíróság jogerősen el nem ítéli.

Vagy arról hogy minden rend a saját dolgát végezze? Az esküdtszék jogerősen felmentette a vádak alól és az hogy ítélkezzenek az az ő dolguk, nem a tiéd.

A bulvár szemét olvasását befejezhetnéd, ha nem akarod hogy hülyének gondoljanak!

Ha meg csak felületesen nézel utánna dolgoknak akkor ne okoskodj! Akkor a kedvéért:

MJ ellen tíz évig nyomozott az FBI és birosági tárgyalás zajlott ellene 2005-ben.Soha semmiféle bizonyítékot nem mutattak be arról hogy bárkit lefzetett volna azért hogy hallgasson. A 2005-ös tárgyalás illetve előzményei összes bíróság dokumentuma nyilvánosan megtekinthető te is láthatod hogy nincs bennünk semmiféle ilyen állítás (Valójában lefizetésekkel kapcsolatban csak a másik oldal ellen bukkantak fel bizonyítékok a vád több tanujának nagy pénzeket fizetett ki a bulvármédia azért hogy vádakat fogalmazzon meg MJ ellen, ezeket a tényeket maguk a tanúk is kénytelenek voltak elismerni a tanúk padján.)

Ekkora összegek amúgy sem cserélnek nyomtalanul gazdát, nyomuknak kellene lenni bankszámlákon, valamilyen módon könyvelésekben, kimutatásokban, de soha semmi ilyesmit nem találtak mint ahogy MJ mellett hirtelen meggazdagodott családokat sem!! Ezek a lefizetett "áldozatok" egyébként phantom áldozatok hisz nincs nevük vagy arcuk, soha senki nem látta őket! Legfeljebb néhány bulvárújságíró fejében léteznek.

2016. szept. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!