Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pharmaton vital szedésekor...

Pharmaton vital szedésekor más is tapasztalta e?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már egy jó ideje szedem a pharmaton vital vitamint, ami nagyon jó, jobban bírom a munkát, nap végére kevésbé fáradok. Viszont amióta szedem érzékenyebb a bőröm az egész testemen, ha egy kis fuvallat megmozdítja a szőrt pl a karomon, olyan mintha viszketne, szinte érzem ahogy megmozdul a szőrszál vagy valami ilyesmi :)


Kipróbáltam, egy hétig nem szedtem, akkor kevésbé éreztem a problémát. Esetleg más is tapasztalta? Nem szeretném abbahagyni a szedését, mert eddig ez az egyetlen komplex vitamin amitől jobb lett a közérzetem.


Előre is köszi!


30/F



2016. szept. 11. 21:44
 1/1 Zsóka__ válasza:
Nekem, ha gondot okozna egy vitamin szedése, keresnék egy másik fajtát, ami sokkal jobb lehet. Lehet kapni jó minőségű multivitaminokat. Mondjuk, amit én szedek, kb. kétszer ennyibe kerül, és nincs mellékhatása.
2016. szept. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!