Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak, ha gyűlölök...

Mit csináljak, ha gyűlölök mindent, élni is?

Figyelt kérdés
Ott kezdeném,hogy kiskorom óta antiszociális vagyok,ha oviba vittek,nem akartam menni,minden reggel sírtam.Ès most 15 éves vagyok,suliba megyek ès szintén sírok mielőtt elindulok,az elmúlt 12 évben hétköznapjaim így telnek: reggel hányinger/hányás,hasmenés,sírás.Utálok emberek közt lenni sokszor elbőgöm magam,annyira utálom a sulit (dolgozni sem akarok) mit tehetnék? Utálok élni ÍGY,kötelességekkel.
2016. szept. 26. 15:22
 1/5 anonim válasza:
Pszichológus, pszichiáter? Sokat segítene. Valószínűleg kiskorodban ért valami trauma, amitől már óvoda óta nem tudsz közösségben élni, ezt segítene feloldani egy jó szakember.
2016. szept. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
10 éve járok pszichológus,pszichiáterhez.Semmi értelme.
2016. szept. 28. 06:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Először is ne hidd, hogy ezzel egyedül vagy. A világ nagyon idegen tud lenni, és olyan dolgokkal van tele, amihez éppen semmi kedved nincs, mert semmi értelmét nem látod, hogy megtedd őket. Képzelj el egy munkahelyet, ahol napi 8 órában intenzíven kell dolgoznod, pedig nem hogy intenzíven nem, de sehogyan sem akarsz. Kész gyötrelem.


Velem is volt így régebben, de már nem. Az egésznek a titka az volt, hogy sivár volt az életem. Nem volt benne olyan, amiért rajongani tudtam. Minden nap ugyanolyan volt. Ugyanolyan sz.r... De ha találsz valamit, ami kimozdít ebből, akkor minden megváltozik, és ezt tapasztalatból mondom!

Pl. ha esetleg lenne egy téma, ami nagyon érdekelne, és belefektetnél egy csomó energiát. Hidd el, nem hogy nem fárasztana, hanem még fel is töltene. Ezzel megváltozna a közérzeted, és mindent sokkal könnyebben tudnál csinálni.

De ha ilyen hobbit nem találsz, akkor ki tud mozdítani ebből akár egy párkapcsolat is, minden szépségével. Hiszen ott naponta átélheted az élet leggyönyörtelibb dolgait.


De van, aki egyszerűen érdeklődik egy téma iránt, és talál magának 2 teljesen idegen embert, akik szintén érdeklődnek az iránt, és ez mozdítja ki ebből az állapotból. Lehet ilyen akár rajongás egy idegen kultúra képregényeiért, vagy régészkedés, rajzolás, adott zenestílus hallgatása, sport, akármi.

Ha jobb a közérzeted, mert magadra találsz, sokkal könnyebben veszed az akadályokat.


Antiszociális vagy? Úgy érzed, hogy felszínes, sivár emberekkel vagy körülvéve? Én is így éreztem, de hatalmasat csalódtam! Mióta valaki elráncigált magával 1-1 olyan helyre, ahová nem mentem volna magamtól, olyan embereket ismertem meg, akikkel durva, de összebarátkoztam!!


Szóval sok sikert! ;)

2016. szept. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,de nem fog menni :D
2016. szept. 30. 23:49
 5/5 anonim válasza:
Első vagyok. Nézz meg videókat Nick Vujicic-ről, talán kimozdít.
2016. okt. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!