Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan legyek boldog?

Hogyan legyek boldog?

Figyelt kérdés

Heti 5x sportolok, ez néha javít a helyzeten, de úgy általában nincs kedvem semmihez és senkihez. Úgy érzem hogy én mindenkinek csak a ''második'' vagyok,igazán senkinek nem vagyok jó.. ez nagyon rossz érzés és elveszi a kedvemet mindentől..mindenkiben csalódok folyamatosan,nincsenek nagyon már elvárásaim senkivel kapcsolatban de mégis olyan dolgokat tesznek amiktől szomorú leszek.Már nem tudom mit tegyek mert kb.bármikor sírni tudnék,de esténként a legroszabb..:/

Amúgy 17,lány vagyok.



2016. okt. 17. 15:31
 1/3 anonim válasza:

Én is átéltem már hasonlót. Nagyon nyomorultul érzi magát az ember, amikor az álítólagos barátai elmennek szórakozni, majd másnap amikor megkérdezem, hogy miért nem hívtak egy "Bocs, elfelejtettünk" választ kap. Az első ilyen eset után próbáltam valahogy közelebb kerülni hozzájuk és javítani a kapcsolatokon. Ám amikor ez továbbra is így folytatódott, akkor úgy döntöttem, hogy megkönnyítem mindannyiunk dolgát, és nem erőltetem tovább az egészet. Ezek után már az osztályteremben sem jöttek oda hozzám. Szóval egyértelművé vált a dolog számomra: semmi szükségük nem volt rám, inkább voltam teher, mint barát.

A megvilágosodás után próbáltam megbarátkozni az egyedülléttel, és mint kiderült nem is állunk olyan távol egymástól. Azóta csak 1, talán 2 emberrel beszélek rendszeresen személyesen. Leginkább fórumokon/online játékokban ismerkedem másokkal. Nem komoly barátságok ezek, de többé nem is várok el ilyesmit.


Lehet semmi segítséget nem nyújtottam, de jól esett kiírni magamból.

2016. okt. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha szeretnél beszélgetni,kiirni magadból a dolgokat..nyugodtan irhatsz 20 F
2016. okt. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
:)
2016. okt. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!