Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek az álmosság ellen?

Mit tegyek az álmosság ellen?

Figyelt kérdés

Depressziós vagyok, emiatt rengeteget alszom és folyton fáradt vagyok. Ez nem saját diagnózis, tudom, sokan írják hogy "depizek" csak mert kicsit szomorúak. Ez komoly kérdést sajnos. Bár mivel már semmi nem okoz nekem oromot nem zavarna, de még sem engedhetem meg magamnak.

(Nem lustasagbol csinálom, mikor még nem volt ilyen rossz a helyzet, imádtam sétálni, futni, tornászni, edzeni)

Gyógyszert nem szeretnék bevenni.


2016. okt. 17. 16:51
 1/2 anonim válasza:
Menj dokihoz mielőtt rosszabb lesz vagy átvált az ellenkezőjére. Az még pite, ha sokat alszol de ha emiatt felborul a bioritmusod (mert felborul) akkor összezavarodik a tested. Kóros alvászavarhoz vezet. Az olyan fenomenális tud lenni, tényleg, mikor kialszod a téli álmod és mikor beköszönt a tavasz nem tudsz aludni. Velem legalábbis ez volt/van és az alvászavart szörnyű kórházban kezeltetni. Irány a pszichológus amíg még időben vagy.
2016. nov. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem hittem hogy ez ilyen nagy problémát fog okozni
2016. nov. 2. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!