Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tudnátok olyat írni, hogy...

Tudnátok olyat írni, hogy miért jó nőnek lenni? Többi lent

Figyelt kérdés

Leírom,hogy miért utálok lány/nő lenni:

1. egy lány csak akkor szép,ha van rajta smink+kényelmetlen ruhák,amibe bele tartozik a melltartó viselése (amit nem hordok,mert sírni tudnék,olyan kényelmetlen) és szabadidő XL-es ruhákban vagyok,smink nélkül (soha életemben nem kentem magamra és nem is fogom) Ez csak az első indok volt.

2.Menstruálás,ami engem nem visel meg,nem görcsölök soha,csak rettegve ülök és kelek fel a székről,mert hátha véres lett,és utálok 10 perceket eltölteni a wcbe ilyen értelmetlenség miatt.

3.Utálom,hogy van hajam,legalábbis ilyen sok...Zavar,ha:kaját csinálok,lehajolok,fúj a szél,meg kell mosni+szárítgatni,amikor régebben balatonon fürödtem,akkor vizes voltam és a hátamra tapadt,mint valami hínár.Ha meg összekötöm,akkor rondán nézek ki,ráadásul nagyon kényelmetlen (számomra).

4.Sokan lenézik a nőket,ráadásul abban a tudatban kell élnem,hogy elfogadott az araboknál,hogy a nők állatok legyenek,és lehet,hogy itt is ilyen lesz...

5.Gyengének tartanak MINDEN lányt,ami sajnos igaz is.

6.A vékony lett az elfogadott,mert ha egy férfi nagydarab,vagy van rajta jópár kg felesleg,az nem baj,de ha egy ellenkező nemű már nincs -10 kgba,akkor már malac.

7.Van mellem,ami szintén zavar,mert MINEK VAN OTT? Nyáron a férfiak csak úgy levehetik a felsőjüket,én meg nem,mert van az a két zsírcsomóm,ami még akkor is zavar ha fekszem.

8.Ha egy férfi idősödik/megöregszik (45+) akkor még nézhet ki jól,de egy nőnek lógni kezd a melle,szülés miatt hamarabb kezd el tönkremenni a fogai,kihullik a haja (nem az összes) de egy férfit nem visel meg annyira,mert még ha teljesen kopasz lenne,az se akkora hátrány,mint a másik nemnél.

9.Szülés: 9 hónap gyötrődés,fájdalmak,ha ennek vége van és még a szülést is túléli az a valaki,akkor mehet fogyókúrázni....stb.

10.Ha egy férfi szexelni akar (kapcsolat és szerelem nélkül) akkor egy éjszaka az egész,és megvolt.De egy lányt/nőt ri bancnak könyvelnek el.

11.Nőknek kell:mosni,takarítani,főzni,dolgozni.Férfiaknak CSAK dolgozni,mert hát hogy is nézne ki ha ő főzne? (ezt már sok embertől hallottam)



NAGYJÁBÓL ennyi jutott az eszembe,szerintem el sem olvastátok,amit persze megértek,vagy ha végig olvastad,akkor biztos leállt az agyad a felénél,mert hosszúra sikeredett.A kérdésem a címben benne van,nem írom le még egyszer.(15L) Még tudtam volna írni példákat,de kinek van erre ideje (?)



2016. okt. 26. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem férfi és női bőrben ma a nyugati társadalmakban kb. egyformán kellemesen lehet élni. Most pl. pont arra haladunk, hogy az a szemlélet hogy a magasabb érzelmi intelligenciájú nőknek kellene jobban irányítani a társdalmak gazdaság, politikai, kulturális életét, mert nincs meg bennük a bennünk meglevő természetes agresszivitás, aminek köszönhető volt a történelem során a sok háború, gazdasági összeomlás... Ezzel kb. egyet is értek. Persze azért tudomány, művészet terén az igazán komoly alkotások 90%-át eddig férfiak alkották, kérdés hogy itt is fel tudnak-e zárkózni a nők.
2016. okt. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én szeretek lány lenni. Mondjuk én inkább az a lányos lány vagyok, dehát nem vagyunk egyformák:/ én egy sminknek, egy új ruhának, egy cipőnek vagy ékszernek úgy tudok örülni hogy azt nem tudom és nem is lehet leírni. Ha fiú vagy, sokkal kevesebb választásod van pl ruhákból. Ha egy fiú fel vesz egy szűk farmert vagy egy pink pólót akkor már langyinak nevezik. Ha egy lány vesz fel egy fiús cuccot legyen szó full capről vagy egy olyan pulcsiról, akkor az még cuki is(mondjuk én nem szeretem az ilyeneket). Igazából nekem nem attól állt le az agyam hogy sokat írsz hanem attól hogy mit. Egy lány nem csak akkor szép ha van rajta smink. Az összes lány szép még smink nélkül is, legalábbis biztos van olyan pont rajta ami szép lehet. Szóval ezzel nem értek egyet, ahogy azzal sem hogy utálod hogy sok hajad van. Örülj neki hogy nem kevés és nem kell póthajat hordanod, hogy ne úgy nézzél ki mint aki egy betegségben szenved. 4-es pontod is egy hülyeség, ami ráadásul nem is MO-n van és itthon ilyen nem is lesz. 6-os pont: mégis hova van leírva hogy a vékony testalkat az elfogadott? Tudtommal sehova, egy teltkarcsú lány is lehet ugyanolyan szép mint egy vékony,sőt... A melled meeeg...örülj hogy ott van, és nem a térdeden kell őket hordoznod. Szinte az összes pontoddal nem értek egyet, pedig én is LÁNY VAGYOK de ami nálam kiverte a biztosítékot a szövegedből az a szülés... Oké, hogy utána nem lesz olyan modellalkatod mint előtte, de egyébként ha akarod ezt amúgy is helyre lehet hozni. És én azt mondom ez a kis semmiség megéri egy új kis életért... Ne haragudj, de téged elég sok minden zavarhat, ha ennyi problémád van csak azért mert lány vagy ráadásul még csak 15 éves. Eztán jön a java
2016. okt. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi köze ennek a politikához,itt a kényelmességről volt szó xd Amíg nem tudod milyen rossz,hogy így nézek ki...Lány vagyok :(
2016. okt. 26. 14:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te transzszexualis vagy, van az osztalyomban ilyen ember. Most intezi a nemi atalakito muteteket.
2016. okt. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek a felsorolással, örülök, hogy fiú lettem.
2016. okt. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem, te egy mindenkinek megfelelni akaró cicababa vagy.


1. egy szép lány smink nélkül, normális göncökben is szép, a csúnyán pedig a smink se dob sokat, max. "dughatóvá" válik, ami nem egyenlő a szerelemmel, pl.

2. mi tíz perc azon? Bemegyek, kihúzom, betolom, pisi, legfeljebb 2 percig vagyok a klotyón, és a tampon nem ázik át

3. rövid frizuráról nem hallottál? Van egy csomó vagány fazon, ami sokkal jobb, mint a "csak lóg"-hosszú

4. nettó baromság, ha mégis el kell menni értelmes országba

5. nem mindegy, hogy fizikailag, vagy lelkileg vagy gyenge. Előbbi normális, utóbbin lehet tréningezni (és nincs annál jobb, mikor a párod maga alá teper szex közben, pl.)

6. ez is hülyeség, én anorexiásként sokkal több bántást kaptam, mint +10-zel

7. oh, tudod, milyen jó érzés, mikor az játszik vele, akit szeretsz? Izgató és éles, orgazmikus.

8. fogorvos, a hajad nem hullik olyan mértékben és ha nem hanyagolod el magad, nem löttyedsz meg idős korodra sem

9. ez gáz, a fogyókúrára meg annyit, hogy nem kell zabálni, csak mert terhes vagy, és akkor nem +20-szal jössz ki

10. nőnek is, másnak pedig semmi köze hozzá, nem kell híresztelni

11. neveltetés kérdése, értelmes FÉRFI általában azért kiveszi ezekből a részét (ahogy én is festek, barkácsolok, fát vágok...)


27N

2016. okt. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
,,Nem, te egy mindenkinek megfelelni akaró cicababa vagy.'' Ezt honnan szedted? xDDDDDDDDD Ha ismernél,vagy a helyembe lennél (és megtudnád milyen szar,ha máshogy gondolkodsz)...Sokat sírok emiatt,utálok lány lenni :( Ez van,nem akarok másoknak megfelelni,de rohadtul utálom így magam,ilyen kinézettel...És amit Te írtál az mind egyénfüggő,mert az emberek többsége nagyon buta,és beszólnak,ha valami nem tetszik.(mint pl az öltözködés) és emiatt lenne jó fiúnak lennem,mivel fiús vagyok,több csaj bukna rám,mint amennyi fiú most (egy se).
2016. okt. 28. 13:53
 8/9 anonim ***** válasza:

Jézusom, komolyan kezeltesd magad, mert nem normális a nőiségedhez való hozzáállásod - mondom én, aki 4 évig anorexiás is voltam, csak ne nézzek ki csajosan.


A fiúknak is ugyanúgy beszólogatnak, főleg az érettebb lányok, meg srcáok, pont az öltözködésre (páwa, bzis, trampli), hajra (ecset és tsai), mert nevetségesen néznek ki.

2016. okt. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyébként, amiket leírtam, tényleg egyénfüggő, de szard már le, ki mit mond, és magadért élj, azért szeressenek, aki vagy!

Tudom, iről beszélsz, mert én is mindig más voltam, divat, stb. sohasem érdekelt, "szürke, elvarázsolt kisegér" vagyok most is, de az eddigi párjaim mind ezt szerették meg bennem.

Hogy felvállalom magam, smink nélkül, egyszerű ruhákban mutatkozok, olvasós, elvont, nem az ötszázadik miss műbaba-cicus vagyok.


27N

2016. okt. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!