Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alvászavarra valami tanács?

Alvászavarra valami tanács?

Figyelt kérdés
Igyekszem 9 óra körül lefeküdni,de képes vagyok órákig forgolódni és úgymond álmodozni.Ezt az álmodozást már elég rég óta csinálom.Annyiból áll hogy valami történetet levetítek a fejemben,mint egy tévé.Hogy milyen hosszúak azt nem tudom,teljesen belemélyülök.Anime stílusban álmodozom.Van egy állandó szereplő,akit mindig más környezetbe,sőt van hogy animébe rakok bele.Ez elég fura dolog szerintem.És ezt szoktam csinálni,forgolódok és saját animét nézek :D.Mindegy hogy mikor fekszem le,reggelente úgy is,úgy is fáradt vagyok.Próbáltam már 8 órakkor lefeküdni.Még fáradtabb voltam mint általában.Este tévézni szoktam,hogy elálmosodjak.Ott kezdődik a gond amikor kikapcsolom a tévét.Mikor be van kapcsolva szinte lecsukódnak a szemeim,de mikor kikapcsolom már egyáltalán nem érzem magam fáradtnak.Szoktam nézni húgomat is,és ő percek alatt képes elaludni,ugyanígy van a szüleimmel.Én meg órákig nézek ki a fejemből.Valaki adna valami tanácsot ezzel kapcsolatban ?Valaki szokott még rajtam kívül ilyen furcsa dolgokat csinálni ?

2016. okt. 26. 19:47
 1/3 anonim válasza:
Szoktál sportolni?
2016. okt. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem nagyon.Sokat szoktam gyalogolni hazafelé vagy különórára+a kutyasétáltatás meg a báli tánc.Otthonülő típus vagyok,leginkább a gép előtt szeretek ülni :P
2016. okt. 27. 19:33
 3/3 anonim válasza:

Ezt próbáld ki! Ha ezt végig tudod hallgatni sötét szobában úgy, hogy nem alszol el akkor le a kalappal!

[link]

2016. nov. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!