Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan tudnék sírni?

Hogyan tudnék sírni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy őrültségnek hangzik ez, a kérdés, de úgy érzem teli vagyok elfojtott érzésekkel. Egyszer volt olyan, hogy félórán keresztül sírtam és utána hetekig felszabadultnak éreztem magam. Aki nem tud jóindulatú választ írni, az kérem ne írjon inkább semmit.

2016. nov. 4. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Ismerem az érzést. Te tudod, mi az, ami mindig meghat. Szomorú videók, bizonyos filmek, zenék. Előhívhatsz emlékeket, amik meghatnak. Provokáld ki a sírást, tényleg megkönnyebbül tőle az ember.
2016. nov. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Nézz videókat olyan teherautókról, amik alkoholt szállítottak és felborultak majd kiömlött az összes pia..olyankor mindig könnybe lábadnak a szemeim :(
2016. nov. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szeletelj hagymát.
2016. nov. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
Ha szeretnéd, kicsit megismerem a családodat és téged, majd garantálom, hogy segítek sírni. :)
2016. nov. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Troll válasz: A kislábujj és a szekrény sarkának frigyre lépése

Értelmes válasz: nézz videókat pl szegény szendvedő emberekről, nyomorról, vagy ha már nagyon gyűlik benned, akkor lehet hogy annyi is elég, hogy arra gondolsz, mi lenne, ha most kapnál egy hívást,hogy a számodra legfontosabb ember elhunyt, gondold végig mi történne, mit éreznél...

2016. nov. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 thuesday ***** válasza:
Az elsõnek igaza van: ez a zenehallgatásos, visszaemlékezõs dolog tényleg segít! Rám szinte tényleg semmi se hat ilyen sírós téren, de néha szándékosan felhúzom magam, mert a test sírással nyugtatja meg a hirtelen "felforrt agyvizet":D
2016. dec. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!