Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Holnap menjek így suliba vagy...

Holnap menjek így suliba vagy inkább látogassam meg a dokit?

Figyelt kérdés
Kicsit beteg vagyok 38°C os lázam van meg nagyon fáj mindennemű mozgást végeznem...fáj a torkom és be van dugulva az orrom hányingerem is van és egy kicsit rossz a közérzetem....ezzel már muszáj lenne orvoshoz mennem vagy ki tudom hordani lábon is? (Mert nagyon félek hogy suliban lemaradok az anyaggal vagy dolgozat elmarad... szerdán kéne javítót írnom nulladikba szóval nem jönne jól ha kimaradnék) Illetve ha holnap elmegyek dokihoz és ő felír nekem gyógyszert akkor kedden már mehetek? 15/l

2016. nov. 6. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Igy inkabb maradj otthon..

Jobbulast!

2016. nov. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó lesz az a +1 hét szünet hidd el... Majd szép lassan pótolgatod. Ha pár nap után jobban vagy akkor meg pótolod.
2016. nov. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincsenek neked szüleid? A Gyakori népe döntse el, hogy mehetsz-e suliba, komolyan?
2016. nov. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Én azt ajánlom, menj el orvoshoz. Majd bepótolod a lemaradásokat.

Illetve ha elmész orvoshoz és ír fel gyógyszert plusz otthon pihensz, akkor lehet szerdán leszel annyira jól, hogy be tudj menni a javítót megírni.

2016. nov. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj el az orvoshoz, írass fel gyógyszert, és kérdezd meg tőle, hogy tanácsolja e, hogy iskolába menjél?
2016. nov. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, majd ő megmondja mikor mehetsz. Tök fölösleges így elindulnod suliba. Garantáltan arra fogsz figyelni, hogy folyik az orrod, ráz a hideg és szarul vagy, nem pedig a tananyagra. Plusz a többieket is szépen körbefertőzheted.
2016. nov. 7. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!