Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet, hogy valaki...

Mitől lehet, hogy valaki aránytalanul erősen másnapos? Lehet vajon mögötte szervi probléma?

Figyelt kérdés
Nem tagadom, magamról van szó :D Bulikban mindig én iszom a legkevesebbet, nem keverem, igyekszem enni-inni mellé, és mindig én vagyok a legrosszabbul utána. Csak 4-5 órát bírok aludni, a felébredéskor még nem vagyok rosszul, rá kb. 1 órára kezdődik, és pl. 5-6 sör után (amitől nem vagyok különösebben részeg) már simán rosszul vagyok estig. Hullámokban tör rám, és annyira szenvedek, hogy nyugton sem bírok feküdni, dobálom magam az ágyban és vinnyogok (nagyon rossz a fejem, néha érzem, hogy a szívem sem az igazi, hányni viszont nem szoktam). Enni, inni nem bírok estig. Éjszakára altatót veszek be, mert rémálmok gyötörnek (amúgy nem szoktak). Ha nagyon berúgok (ami sajnos előfordult már párszor), harmadnap is érzem. Elképzelhető, hogy valami szervi bajom van? Tény, hogy a munkától fáradt és többnyire kialvatlan vagyok, az nyilván ront a dolgon. (Nem dorbézolok folyton, max. hetente egyszer fogyasztok nagyobb mennyiségű alkoholt. Ja és nincsenek távol-keleti felmenőim ;) ) Vannak valakinek hasonló tapasztalatai?
2016. nov. 14. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
ne altatózz, mert álmodban belefulladsz a hányásodba
2016. nov. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a májad lehet túlterhelve, pl. ha gyógyszert szedsz.
2016. nov. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ne igyál.
2016. nov. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!