Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szivritmuszavarom van ilyenkor...

Szivritmuszavarom van ilyenkor amikor front van mint ma is sokkal érzékenyebb vagyok. Ilyenkor naponta kn 20-30 ritmuszavarom van. Van még valaki így?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál azt mondta semmi baja a szívemnek de annyira megijedek ilyenkor ,hogy felmegy a pulzusom es ilyenkor még több ritmuszavarom lesz.Kinek mi segít ilyenkor? Mit mondtok magatokban ?

2016. nov. 28. 14:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
Ha az orvos azt mondja h semmi bajod a szivednek akkor honnan veszed h szivritmus zavarod van? Lehet b szimplan panikbeteg vagy ...
2016. nov. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

Nekem is van szívritmuszavarom, de a szívemet megvizsgálták és nálam se találtak semmilyen anatómiai elváltozást. Én nagyon örültem, hogy nem kell műteni és az orvos megnyugtatott és vasat és magnéziumot kell szednem. Azt mondta, a stressz is okozhatja, ami nálam eléggé jelen van a mindennapokban, mert nehéz a munkám, nagy a nyomás, stb..

Javaslom neked is, hogy szedjél vasat és Magnéziumot, de egyiket reggel, másikat este, mindkettő kapható vény nélkül.

2016. nov. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Vannak a neten jó kis meditációs klipek, meditációs zenék, én is pont egy ilyet hallgatok most, nagyon nyugtató.
2016. nov. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

az egyesre nem is válaszolok mert lehet fogyatékos szegény.

2.Igen szedek magnéziumot igaz egy szem magneb6 ot csak plusz c-vitamint.Igen mondta az orvos ,hogy semmi baja a szívemnek de mégis van ritmuszavarom van ,hogy eg yhetig elo sem jon ilyenkor meg mikor front van faradt vagyok sportolni sem megyek mert elojona ritmuszavar es nagyon megilyedek annyi marhaságot osszeolvastam mar roluk.Plusz tavaly kaptam egy panikrhamot a ritmuszavar miatt azota ha ramjon teljesen ráparázok.

2016. nov. 28. 15:06
 5/14 anonim ***** válasza:
3%
Megint kezded? Szűnj meg!
2016. nov. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mit kezdek?Azt sem tudom ki vagy.Én most kérdezek ilyet először.
2016. nov. 28. 15:26
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
1440 perc alatt két tucat, az nem számít soknak. Elég sokaknak van, csak nem veszik észre.
2016. nov. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
pánikbeteg lehetsz szívem
2016. nov. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
panikos is vagyok de erre panikolok ra ha ramjon.Azert megne magyarazzatok ,hogy nem erzek semmit.SOkan oylan okosak avgytok itt ,hogy az borzalom.NEm is ertem miert nem cegeket vezettek vagy foiskolan tanitotok.
2016. nov. 28. 21:16
 10/14 anonim ***** válasza:
9%
Errol papirod is van, hogy ritmus zavaros vagy ? Vagy csak gondolod, hogy az vagy? Mert sztem szimplan panikbeteg vagy es a stresztol meg az idegi kimerultsegtol erzed h rosszul ver a szived, amugy magneziumot sem jo halal faxara szedni mert attol is erezheted gyengenek a szived irass ki valamit panikbetrgsegre pld frontint max 1/2 evig szedjed legrosszabb esetbe neurolt de azt a vegso esetben vedd be ha lehet az egesz dobozzal ... ekkora nyomoroncot ... 1s voltam nm a seggitsefert maskor is szivesen nyujtok seggitő labat balfek ur
2016. nov. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!