Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 8-10 óra alvás mellett is...

8-10 óra alvás mellett is állandóan nagyon fáradt vagyok, pedig nem vagyok vérszegény, vashiányos. Miket szedjek, hogy jobban legyek, mert 2 hét múlva síelni megyek, ezért f0nt0s lenne most különösen! Tapasztalatok? Kinek mik váltak be?

Figyelt kérdés
Köszi a segítséget!

2016. nov. 29. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Ki tudja mi az ok, lehet alacsony vérnyomás, pajzsmirigy gondok, depresszió és vagy 100 másik betegség. Menj el dokihoz.
2016. dec. 1. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Rendszeresen kéne mozognod,nem a nET előtt ücsörögnöd.
2016. dec. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1!Pont ez az,hogy sok dolog lehet az oka,ezért nem olyan egyszerű,hogy elmegyek az orvoshoz,és megtudom az okát.Na meg milyen orvoshoz?A háziorvos ajánlása erre kicsit röhejes lenne,nem ért az semmihez,és nem foglalkozik a páciensekkel.

#2!Ha egyszerűen nincs erőm,akkor nem tudok semmi megterhelőt végezni.Ezt persze az nem értheti,akinek nincs ilyen baja.Sajnos viszont nem csak ennyi,hogy felkelek a székből.Ha csak ennyi lenne,akkor nem írtam volna ki a kérdést.

2016. dec. 2. 13:02
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is így volt állandó fáradtság volt csak, semmi életerő: pajzsmirigy alulműködés. Mozgás, új étrend és gyógyszer, teljesen visszakaptam az életem! D-vitamin + szelén sokat dobott rajta pluszba.

Háziorvos általános vérképből derült ki egyébként, évente amúgy is egyszer kellene minimum, legyen benne tsh ennyi a lényeg, nőknél 2-3 fölött érdemes endokrinológushoz menni (magánba csak! tb-re hosszú a várólista...).

2016. dec. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Hát ha nem akarsz orvoshoz menni, akkor maradj otthon és google segítségével találd meg mi a bajod. Komolyan mégis mit vársz?
2016. dec. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#4!Köszi!Megnézetem a tsh-m én is.Régebben volt alulműködésem,akkor szedtem is rá gyógyszert,de elmúlott.Lehet megint nem jó.

Megkérdezhetem,hogy mennyi szelént és d vitamint szedsz naponta?Én is nekiálltam most d vitamint szedni,mert egy régi magán vérvétel kimutatta,hogy hiány van belőle a szervezetemben,de lehet nem szedek eleget vagy éppen sokat szedek.

#5!Pont ilyen tapasztalatokat,ötleteket,tanácsokat,amit a négyes írt.

2016. dec. 4. 19:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Dóziskúrában szedem a D-vitamint mert nyáron is hiányos az alulműködés miatt, 1 hétig 6000NE, egy hétig 2000NE és egy hét pihenő, szelén napi 2szem 55-ös (szójamentes verziót mert gyulladás fokozó, mellé tejet se iszok, jód is tilos, glutén csökkentve).
2016. dec. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2016. dec. 4. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!