Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Semmilyen gyógyszer nem...

Semmilyen gyógyszer nem használ, egyedül a.. Kávé! El tudná ezt valaki magyarázni, miért?

Figyelt kérdés

Van egy olyan alapbetegségem, hogy egy hormonszintem alacsony. Ez a tesztoszteron.

Erre felírt az endokrinológus egy gyógyszert, ami pótolja, de a mellékhatásai nálam nagyon erősek(erős pulzus, magas vérnyomás, emiatt agresszivitás, idegesség, rengeteg fejfájás, semmi alvás)

Próbáltam mellé vérnyomáscsökkentőt, béta blokkolót szedni, de nem jött be, nagyon rosszul éreztem magam tőlük.

Egy valamit viszont észrevettem.

Minden mellékhatását a gyógyszernek közömbösíti a KÁVÉ!

A koffeinmentes nem, csak a teljes kávé.

Kérdeztem az endokrinológust, csak nézett rám, de elterelték a kérdésemet.



2016. nov. 30. 07:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is az agresszivitás nem a magas vérnyomás következménye, hanem a tesztoszteron hormoné. A kávé pedig valószínűleg azért semlegesíti a mellékhatásait, mert beindítja az epe működését, ami jótékonyan hat az idegrendszerre, a nemi hormonokra.

Véleményem szerint egyébként butaság hormonkészítményt szedni, amíg nem próbáltad kiiktatni az étrendedből a növényi olajokat, és nem próbáltad állati zsiradékkal bevinni a szükséges mennyiségű zsírt.

2016. dec. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

miquel, már többedszerre írsz bődületes marhaságokat kérdésekhez, ha valamire nem tudod a választ, nem kötelező rá válaszolni. Nem hiszem, hogy kényszerítve vagy rá.

Köszöntem.

2016. dec. 1. 17:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Elnézést, kedves kérdező, a legmerészebb álmaimban sem gondoltam, hogy csak beugrató kérdést írtál ki, és valójában tudod a választ. De ha nálad van a bölcsek köve, ne kímélj, állj elő a farbával. :-))

A modorodat nem minősítem. 40 éve én is 17 éves nyikhaj voltam, és én is ilyen kíméletlen magabiztossággal tudtam mindenkinél jobban mindent. Így van ez, amióta világ a világ. El kell érni egy bizonyos kort, mire rájön az ember, hogy milyen keveset is tud valójában. De tudod, az, hogy valamit nem, vagy nem jól tudsz, nem bűn. Az azonban, ha okod és módod van tanulni, de nem teszed, annál inkább.

2016. dec. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!