Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szules utan 1 evvel nagyfoku...

Szules utan 1 evvel nagyfoku alvaszavar?

Figyelt kérdés

Szules utan kabe 3 honappal kezdodott, hogy nehezen aludtam el vagy ha el is aludtam felkeltem ejszaka. Azota is tart kisebb nagyobb szunetekkel. Par napot jol alszom aztan hetekig alvaszavarom van.

Most 13 hos a lanyom de ott tartok, hogy lefekszem negyed 10kor aludni de ejfelkor meg forgolodok az agyban felig ebren. Olyan erzes, hogy almos faradt vagyok asitozom viszont a kellemes elszenderedes magyarul szundikalas allapotabol egyszeruen nem lepek at a mely alvasba. Ez megy orakon at. Aztan ha nagy nehezen elalszom, akkor ejszaka felkelek 3-4x. Felriadok magamhoz terek aztan befordulok es alszom tovabb.

Ez megy honapok ota. Ez depresszio lenne? Vagy mi ez?

Nagyon faradt vagyok, sosem pihenem ki magam, mar nem birom. Alig kavezok es azt is csak reggel. Magneziumot es multivitamint szedek. Uj kenyelmes matracom van, ki van szelloztetve, nincs tul meleg. Nem elek stresszes eletet inkabb annyi hogy a kialvatlansagtol turelmetlen es ingerlekeny vagyok.


2016. dec. 1. 12:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!