Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Általános közérzet

A kérdés

Tegnap este nagyon sokat ittam, és egész nap azon agyaltam, hogy vajon mit csináltam, de valahogy nem tudom. És ma már délután van, de kiesett a ma délelőtt is, nem emlékszem semmire! Nem ittam tegnap óta, de akkor miért nem emlékszem a mai napra?

Azt tudom,hogy suliba voltam,de nem tudom mit csináltam,hamar eltelt az idő.Ennyire a véremben maradhatott az alkohol?

Keress kérdéseket hasonló témában: alkohol

2016. dec. 5. 14:45  Privát üzenet  

A válaszok
szamo77db nevű felhasználó válasza:

Ez borzalmas mennyiségű alkohol lehetett! Jó volna minél előbb búcsút venni tőle, mert úgy kicsinálod magad, hogy soha nem lesz belőled semmi!

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2016. dec. 5. 15:02 Privát üzenet
Miquel nevű felhasználó válasza:

Az alkoholt nagyon lassan bontja le a máj.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2016. dec. 5. 17:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

1# Öngyilkossági kísérlet volt...Sose jön össze.

# 3/3Időpont 2016. dec. 5. 20:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek hánykor érdemes kelnem és feküdnöm? Napi alvásigényem 10 óra. Gondolom a napszakok így vannak: 0:00:éjfél, 0-6-ig:hajnal,6-9-ig:reggel,9-12-ig:délelött,12:00:dél,12-18...
Már 4 napja fáj a fejem minden nap. Előtte kb egy hónappal kezdődött ez a fejfájás os időszak ami sajnos máig is tart. Nemrég még csak délután kezdett el mindig fájni de mostmár...
Napi 2 szem /délelőtt 1 és délután 1/ Gaviscon rágótabletta szedése (gyomorsavmegkötésre) hosszú ideig nem káros?
Mitől lehet, hogy délelőtt még semmi baja nem volt a szememnek, délután, pedig szinte megrémültem a tükörképemtől? A szemfehérjém véres volt.
Egerben Dr Herczeg László pénteken mikor rendel? Melyik héten délelőtt és melyiken délután?
Bedagadt kéz mitől lehetett? Tegnap délelőtt 3 Orát sétáltam a napon 9-12 Ig. Aztán délután is 2-3 ig, és bedagadt a kezem.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Általános közérzet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!