Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rengeteget kell nagywc-re...

Rengeteget kell nagywc-re járnom. Miért és mit tetetek ellene?

Figyelt kérdés
Nem ritka a napi 3-4 sem.Sokszor nem bírtam ki hazáig,buszozás elött be kellett mennem a plázába wc-re.Többször el kellett mennem a suliban.De már az is többször előfordult,hogy reggel wc-ztem,de rá fél órára már nagyon kellett a buszon,így a buszmegbe mentem el,lemaradva az első óráról..

2016. dec. 12. 06:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Étel vagy gyógyszer-allergia, gyomor-bélfertőzés, stressz, Valamelyik a háromból.
2016. dec. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem köthető ez evéshez? Lehet csak simán gyrs az emésztésed. Ha szilárd állagú akkor szerintem nem sokmindent, ha krémesebb, vagy még hígabb akkor valószínűleg allergia/intolerancia.
2016. dec. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt ilyen.Mezomorf vagyok,nem lehet gyors az anyagcserém.Akkor gondolom vékony is lennék,nem?Általában szilárd állagú,tehát nem hasmenés
2016. dec. 12. 20:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Miket szoktál enni,inni és mennyit?

Nem szoktál stresszelni?

2016. dec. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!