Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen füldugót érdemes...

Milyen füldugót érdemes venni? Itthon vékony falak vannak, átszűrődik minden zaj, a telefonálástól kezdve a (tegnap húgom telefonpartnerét is hallottam. ) a tv-n át a beszélgetésekig minden. És tanulnom kellene.

Figyelt kérdés
Nagyon nagy szükségem lenne a csendre, ugyanis itt a viszgaidőszak és nagyon zavarnak a zajok tanulás közben. Tudtok olyan füldugót, ami segít a problémámon? (Tudom interneten van fenn sok, de kipróbálás nélkül nem tudom eldönteni, hogy jó lesz e. Ezért kérdezem, hogy nektek mi vált be)

2016. dec. 16. 07:18
 1/1 anonim ***** válasza:

a legolcsóbb szivacsos fűldugó a legjobb


Nekem az bevált, éjszakai meló után azzal szoktam aludni, és semmi nem ébreszt fel pedig sok csapkodó gyökér van a környezetemben.

az ára kb 100 forint

kb 2-3 hétig simán lehet 1 párat használni, aztán kuka.

2016. dec. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!