Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi a baj velem, ha egyik...

Mi a baj velem, ha egyik helyen jobban érzem a szívem dobogását mint máshol?

Figyelt kérdés

A történet a következő.

November végén rosszul lettem előszőr erősen majd utána szinte futva elkezdett verni a szivem. Bekerültem vele a kórházba, és ott azt mondták, hogy extrysystole-m van. Pár napig kórházban voltam, utána kiengedtek. Albérletben lakom (ott jött a rosszullétem) de mivel ott elég sokat egyedül lettem volna, igy nem oda mentem hanem szülőhöz. Itt nyugodtan tudok aludni, jól alszom és minden rendben van. Mostanában pihenés képpen átmegyek az albérletbe, egyedül vagyok, és lepihenek ebéd után. Ekkor sokkal jobban ver a szívem az sem mindegy hogy hogyan fekszem. De csak itt. Anyunál nem.

Mi lehet a probléma velem, hogyan tudom ezt megszüntetni? Másik kérdésem, elég gyorsan feltudom magam idegesiteni apró dolgokon is. Ekkor is érzem a szívem verését. Ezt hogyan tudom orvosolni?


Csak segítő válaszokat várok.


2016. dec. 20. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést a mentális egészség kategóriába kellett volna feltenned és a kérdéseidre a választ is egy pszichológustól fogod megkapni.
2016. dec. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem riogatás meg hasonlók, de nincsen véletlenül pánikbetegséged? Mivel az pont ilyen és nekem is pontosan ez volt annak idején. Az albiban mindig rosszul éreztem magam, rám tört a heves szívdobogás, nyugtalanság, egyéb tüneteim voltak, otthon viszont mintha kicseréltek volna. Kiderült, hogy pánikbeteg vagyok, így már jóval egyszerűbb, hogy tudom, hogy mi a gond. 24N
2016. dec. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy vélem, hogy azért ver gyorsabban a szíved, mert egyedül vagy, és félsz, hogy valami történne veled. Szerintem az egész dolog pszichés, nyugodj meg, ha bajod akar lenni, akkor bármikor bajod lehet, akár egyedül vagy, akár másokkal.
2016. dec. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Volt egy olyan történetem hogy azon a héten amikor kiengedtek a kórházból, azon a hétvégén szombaton éjszaka 23:30-kor szirénára ébredtem fel. Ezek után a szivem eléggé gyorsan el kezdett verni. Ekkro szóltam Anyukámnak, hogy mi a baj, és átjött az én szobámba beszélgetni.Kicsit fel volt oltva a villany. Beszélgettünk, lassan kezdtem álmosodni és anyum végül kiment a szobából és leoltotta a villanyt. Nem sokkal később hirtelen rossz érzésem vagy félelem???? kapott el, mintha megint jött volna az erős szivverésem, de nem jött szerencsére. Mondtam anyumnak, hogy oltsunk fel egy kis lámpát és hagyj égjen. Igy is volt, utána minden rendben volt minden. Azóta kislámpa mellett alszom, ha éjszaka felébredek és számomra már zavaró akkor leoltom.
2016. dec. 20. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!