Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Köhögő roham? (Többi lent)

Köhögő roham? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Ma este is illetve tegnap reggel is egyfajta köhögő görcs tört rám, mely nem feltétlenül ilyen gyakorisággal, inkább kiszámíthatatlan időközönként rámtör. Ekkor köhögni kezdek, amit nem tudok abbahagyni. Próbáltam már visszafolytani, inni rá, leülni akár, mindhiába. Általában az erős göhögés miatt levegőt venni is nehezemre esik, illetve hányingerem van. Előtte utána nem fáj a torkom és semmi más problémám nincs, csak kiszámíthatatlan és nem tudom ezt a "szenvedés" hogy tudnám megszüntetni. Orbosnak már említettem, aki elküldött azzal hogy semmi. Viszont én igazán szeretném megtudni hogy ezt a "semmiséget" hogyan lehetne megszüntetni mikor éppen rámtör mivel igazán kellemetlen egy érzés. Nem vagyok asztmás. 14 éves vagyok előre is köszönöm a válaszokat, még akkor is, ha a válasz magától értetődőik.

2016. dec. 24. 23:56
 1/2 A kérdező kommentje:
A helyesírási hibákért elnézést.
2016. dec. 24. 23:59
 2/2 TR75 ***** válasza:
Sok minden lehet, poratka allergia (vagy egyéb allergia), asztma, egy elhúzódó megfázás-meghűlés, reflux, simán lehet lelki eredetű stb.
2016. dec. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!