Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi bajom lehet? Úgy érzem...

Mi bajom lehet? Úgy érzem mintha szédülnék vagy nem lennék magnál, kicsit nyomasztó hangulatom van. (Többi lennt)

Figyelt kérdés
Igazából ha elkezdek zenét hallgatni vagy ilyesmi rám tör a szédülés. De nem forog velem a világ csak olyan érzésem van. Igazából van egy kis magánéleti problémám is, de az nem lémyeges. Kicsit megilyedtem, mert van egy olyan gondom is, hogy nem tudok rendesen nyelni. De ha arra nem figyelek oda akkor nem is zavar. Jelenleg t3li szünet van tehát egyre jobban kezdek erre parázni. Suliidőbe nem nagyon. Lehet a probléma oka az is, hogy éppen megjött? Nem olyan nagyon de nem is kicsit olyan mértékkel. Nem vagyok vérszegény meg ilyenek sem. Néha rosszul szoktam lenni mielött megjön meg miközbe. De így és ennyire nem. Tudnátok valami gyógymodot vagy hogy egyemtalán ez mi?

2016. dec. 25. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Igyál ilyenkor kamilla teából naponta 2 bögrével, és citromfű teát pedig amikor van a tüneted, és még este is. Ezektől jobban leszel. Kicsit feszült lehetsz. Sportolj rendszeresen!
2016. dec. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mi ez de kicsit gyengének is érzem magam és amikor elkezdtem ma tanulni olyan volt mintha forgott bolna a világ. De mégse szédültem csak olyan érzés volt és ez minden este előjön. De teák pedig nincsenek itthon
2016. dec. 28. 16:12
 3/3 anonim válasza:
Szia. Kiderült, hogy mitől volt? Nekem is ugyan ez van
febr. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!