Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Amióta nem gyújtottam rá,...

Amióta nem gyújtottam rá, nagyon köhögök, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Fullasztó száraz köhögésem van, általában egyszerre köhögök sokat több percekig, és nagyon rossz, hogy már levegőt nem kapok, de még mindig köhögnöm kell. Tudom, hogy ez elvileg a tisztulás folyamata, de én nem köhögök fel semmit, csak fulladozok.

Illetve fél percente krakogok, de nem azert, hogy megtisztitsam a torkom, mert az nem lesz jobb, hanem mert ez az egyetlen modja, hogy leküzdjem a köhögőrohamot.

Van valami bogyó, házi patika, vagy bármi, amivel fel tudok köhögni valamit, hogy ez abbamaradjon végre? Komolyan, lassan visszaszokom, amíg dohányoztam, semmi bajom nem volt.


2016. dec. 25. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Nehogy vissza szokj! És gratulálok!

Amit javasolnék, nagyon sokat fog segíteni kitisztítani a tüdőd, vegyél Utilándzsázsfű szirupot.

Majd fel is köhögni, de türelem.....

2016. dec. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egész pontosan ezt: [link]
2016. dec. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy nem egybe írom, ez a szirup nagyon jó, 1-2 nap alatt feloldja a száraz köhögést. Nem tudom, most mennyibe kerül, nem a legolcsóbb, de a legjobb szerintem. A linkelt tájékoztatóban nem írják, de amikor én vettem, a használati utasításban benne volt, hogy a dohányzás leszokás után is sokat segít.


Én sajnos még aktívan dohányzom, és egy erősebb megfázás után napokig kínzó száraz köhögésem szokott lenni, és ez a szirup gyors megkönnyebbülést hoz.

2016. dec. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 homo ludensz ***** válasza:
Próbálok áttérni a e-cigire de nagyon bénán megy. 2 éve ősszel volt (vírusos?) tüdőgyulladásom akkor kaptam antibiotikumot rá és pipát amivel ha befújok felhozza a képződött váladékot bár én nem köhögtem sosem.
2016. dec. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!