Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem eszek sokat mostanában,...

Nem eszek sokat mostanában, akkor is egészséges ételeket, odafigyelve a mennyiségre, mégis úgy érzem magam mint egy három fogásos ebéd után, mitől lehet és mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Ma például későn keltem, de már egy napja nem ettem mert nem voltam kajaközelben, délután 1 körül ebédeltem egy adagnyi párolt zöldséget, hússal és fél szelet teljes kiőrlésű kenyérrel, pár falat volt az egész kb, de azóta már szinte rosszul vagyok, nem hogy éhes nem vagyok, úgy érzem hogy teli vagyok, álmos vagyok, csak punnyadok, lehet aktívabb életet kéne élnem? De éppen vizsgákra készülök, máskor szívesen elrohangálok egész nap :/ Volt amikor a shop-builder.hu-s diétát követtem, kétszer ennyit ettem összesen, napi 5 alkalommal, mégsem volt ilyen.. Ennyire összeszűkült volna a gyomrom? Kicsit aggódok hogy valami baj van, nem is eszek sokat, nem eszek semmi egészségtelent, sportolok heti 4-5 alkalommal. Van valami tanácsotok mit csináljak?

Köszönöm!



2017. jan. 2. 17:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!