Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rettenetesen "szeles" vagyok...

Rettenetesen "szeles" vagyok mostanában. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Képes vagyok végigpukizni az egész éjszakát, ami kellemetlen, mert a párommal alszom. Napközben is gyakran rámjön és nem tudom visszafojtani.


Mitől lehet ez? Tudnátok valamit, ami lenyugtatja a beleket és nem gyógyszer?


2017. jan. 3. 16:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Kerülni kell a tartósított ételeket! A táplálék az csak is szerves eredetű és ez is csak alaposan megrágva emészthető.

Ha nincs megfelelően beledolgozva a nyál az étel közé, akkor az csak gázasodik a belekben. És itt nem a nyálon van a hangsúly, hanem a benne oldódott oxigénen. A biogázerjesztő baktérium szaporodását a 36 -38 fokos hőmérséklet, a napfényhiánya, és az oxigénhiány segíti elő. A tartósítószerekkel kivonják az ételekből az oxigént, és aki ezt nyállal sem pótolja megfelelően, annak bizony nem emésztődik, hanem rothad a beleiben a kaja!

2017. jan. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!