Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi bajom lehet? (Fura dolgok...

Mi bajom lehet? (Fura dolgok napok óta? )

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok es napok óta olyan furcsán érzem magam...olyan mintha drogoztam volna..férrehallok,férrelátok dolgokat,hallucinálok pl.mintha egy ábra mozogna és teljesen máshogy nézne ki a könyvben mint valójában

Reggelente fáj a fejem,hányingerem van szédülök es este alig tudok elaludni..állandóan ijedezek meg úgy érzem néha mintha valaki jönne utánam,hátrafordulok és semmi

És ez nem először fordul elő..kezdek aggódni hogy valami nincs rendben..

Köszönöm a választ:)


2017. jan. 4. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:
ezer dolog lehet pl. migrén vagy akár skizofrénia is, menj el házorvoshoz és ő elküld neurológiára vagy a pszichiátriára ha kell
2017. jan. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is a migrén ugrott be elsőre. Menj el a háziorvosodhoz, ő majd továbbküld neurológiára, ha szükséges.
2017. jan. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!