Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kez es labfajdalmat okozhat a...

Kez es labfajdalmat okozhat a stressz?

Figyelt kérdés

Par hete zsibbadt a kezem, labam. A neurologian azt mondtak, hogy a stressztol van, leven, hogy kisgyerekeim vannak, le vagyok terhelve, nem alszok evek ota rendesen stb.

A zsibbadas elmult, de most mar faj a kezem es a labam is, de leginkabb a kezem, kb. konyokig. Ez is a stressztol lenne?


2017. jan. 5. 21:12
 1/2 anonim válasza:

Hallucinációid vannak? Erre kérlek válaszolj.

Egyébként igen, még erős, nyomó éles fájdalmat is okozhat nem hogy zsibbadást. Ájulás, képzelgések, rémálmok, alvajárás, totális idegi összeomlás léphet fel. Velem mindez megtörtént. Elmesélnél ide nekem mindent? Vagy akár privátban? Nagyon érdekel a téma. Remélem tudok segíteni.

2017. jan. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nincsenek hallucinacioim.

Az egyoldali kez, kar zsibbadason kivul egyszer a fel arcom zsibbadt, bedugult a fulem es szoritast ereztem a mellkasomban. Ahogy irtam is, a zsibbadas elmult, most mar csak neha faj a kezem-labam, neha a hatam is. Hat, nem tudom, eleg valtozatos tuneteim vannak es mar 4 honapja tart, ha valoban a stressz okozza, nem tudom mi segitene. Az ejszakakazason, nem alvason kivul mas nagyobb problemam nincs.


Veled minden megtortent, amit irtal? Miota tapasztalod ezeket magadon? Mi okozhatja?

Voltal kivizsgalason? Neurologian mit mondtak?

Szedsz valamilyen gyogyszert?

2017. jan. 7. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!