Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet ez a fáradékonyság...

Mitől lehet ez a fáradékonyság meg hogy nem jó közérzet?

Figyelt kérdés
Reggel alig tudok kikelni az ágybol, levertnek érzem magam de ha felkelek eszek valami finomat akkor sokkal jobb lesz. Nappal elvagyok. Régebben kb 2éve jártam kondizni kicsit és akkor sokkal jobb volt a közérzetem. Mit kéne csinálnom, menjek megint edzeni? Futni? Nem sokat mozgok egész nap tervezek a gép előtt. Gondolom kéne a mozgás vagy szerintetek? Lehet a rossz közérzet okaés hogy nem birok felkelni hogy nem sportolok? Anúgy 172/60kg vagyok. Köszi előre is:)
2017. jan. 8. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Egézségtelen étkezés miatt is lehet vitamin hiány...pl.: D
2017. jan. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a közérzeted evés után javul akkor szerintem alacsony a vércukrod. Amikor nem olyan jó a közérzeted egyél meg 2-3 szőllőcukor tablettát.
2017. jan. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
eleve tél van. minden alszik kicsit. sötét van és hideg. a többség depisebb is kicsit. sport az szuper ilyenre. próbálj olyat, amit szeretsz is. meg D vitamin. most a sötétben nem tudja a szervezeted előállítani.
2017. jan. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a segítségeteket :)
2017. jan. 10. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!